Koç Holding Yurt Geneline Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor!

Koç Holding kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere açık pozisyonları için yurt geneline yüzlerce personel alımı yapacak.

Koç Holding Yurt Geneline Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin pek çok önemli şirketinin sahibi olduğu Koç Holding açık pozisyonları ve bünyelerinde ki şirketleri için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Koç Holding personel alımı ilanları genel olarak kuruluşun resmi internet sitesinde ki insan kaynakları aracılığı ile yayımlanmaktadır.

Koç Holding tarafından resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümü aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakıldığında yurt geneline yüzlerce personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki Koç Holding personel alımı detayları nedir ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

ALIM YAPILAN POZİSYONLAR

Koç Holding farklı pozisyonlar için yüzlerce personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlara Koç Holdig personel alıyor. Yayımlanan ilanlara bakıldığında; Güvenlik Elemanı Çağrı Merkezi Personeli Hasta Temsilcisi Ofis Personeli Yazılım Uzmanı Çevre Mühendisi Kredi Riski Bütçe ve Raporlama Uzmanı Engelli Personel Hemşire Bilet Satış Temsilcisi Aile Hekimi Uzmanı Müşteri Satış Danışmanı  KOBİ Kredi İzleme Uzmanı Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Koç Holding personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvuru işlemleri nasıl gerçekleştirilecek.

BAŞVURULAR

Koç Holding personel alımına ilişkin detaylar ve bazı pozisyonlar yukarıda belirtilmiştir. Personel alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda belirtilmiş olan başvuru linklerini takip etmesi ve bu linkler vasıtası ile müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

//www.kockariyer.com/is-ilanlari  
TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tanju
Tanju - 3 yıl Önce

Merhaba silahlı güvenlik sertifikam var çalışmak istiyorum Silivri de ikametgah ediyorum