Koç Holding Çok Sayıda Personel Alıyor! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

Köklü firmalar arasında yer almakta olan Koç Holding ilan etmiş olduğu çok sayıda farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor.

Koç Holding Çok Sayıda Personel Alıyor! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak
Ülkemizde aktif faaliyetlerini sürdürmekte olan en köklü firmalar arasında yer alan Koç Holding ilan etmiş olduğu açık pozisyonlarına personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor.

Koç Holding tarafından hazırlanan ve resmi internet sitesinde yer almakta olan Koçkariyer, iş ilanları bölümü aracılığı yayımlamış olduğu pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Koç Holding tarafından yayımlanan 100'e yakın pozisyon için personel alımı yapılacak. Peki detaylar nedir ve hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: Koç Holding
Açık Pozisyon Sayısı: 100'e Yakın

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Koç Holding ilan etmiş olduğu 100'e yakın açık pozisyon için personel alımı yapacak peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.
Pazarlama Analitiği Yöneticisi
Ticari Kredi Risk Analitiği Uzmanı
Kredi ve Teminat Veri Kalitesi Uzmanı
Finansal Analiz Uzmanı
Basın İlişkileri Uzmanı
Satış Danışmanı
Yatırımcı İlişkileri Uzmanı
Bakım Hizmetleri Danışmanı
Eğitim ve Gelişim Yönetimi Danışmanı
Satış Danışmanı-Uzun Dönem Kiralama

BAŞVURULAR

Koç Holding yukarıda ki pozisyonlar başta olmak üzere çok sayıda farklı pozisyon için personel alımı yapıyor. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir. Buna göre adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmekte olup başvuru yapmak istediği pozisyonlar için aynı kanal üzerinden nitelikleri öğrenebilir ve başvuruları da oradan yapabilir.

//www.kockariyer.com/is-ilanlari
TÜM İŞ İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER