Kızılay, Yeşilay ve Darüşşafaka Ülke Geneli Personel Alımı Yapacak!

Türk Kızılay genel Müdürlüğüne, Yeşilay'a ve Darüşşafaka ülke genelindeki birimlerine çok sayıda tecrübesiz, ilköğretim, lise mezunu personel alımları yapılacak. Kadrolar!

Kızılay, Yeşilay ve Darüşşafaka Ülke Geneli Personel Alımı Yapacak!

Kızılay, Yeşilay ve darüşşafaka kurumlarına ilköğretim, lise ve farklı eğitim düzeylerinde ülke genelinde tecrübesiz yada tecrübeli personel alımları yapılacak.

Türk Kızılayı bilindiği gibi 1868 yılından beridir gerek ülkemizde ve Dünya genelinde ihtiyaç sahiplerine umut olmaya devam ediyor. İnsani yardım kuruşlarından bir tanesi olan Kızılay açıkladığı 17 farklı kadrodaki personel alımı kadroları şu şekilde olacak.

KIZILAY HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALACAK?

Kızılay personel alımı hangi kadrolarda olacak açıklandı. Dijital iletişim uzmanı, montaj kurgu uzmanı, endüstri mühendisi, kalite izleme uzmanı, kalite güvence uzmanı, Health Specialist, Klinik psikolog, kurumsal bağış uzmanı, raporlama uzmanı, veri doğrulama analisti, mutabakat asistanı, montaj kurgu uzmanı, dijital iletişim uzmanı kadrolarında alımlar yapılacak. İlan detayları: //bit.ly/2UzZtoN

YEŞİLAY LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI;

Türkiye Yeşilay cemiyeti ise 1920 yılında beridir gençlere ve yetişkinlere sigara alkol gibi kötü alışkanlıklardan kurtulmaları için Hilal-i Ahdar ismi ile kurulmuş ve 1-7 Mart haftası Yeşilay haftası olarak kutlanmaya başlanmıştır. Ülkemizin önemli ve en köklü kurumları arasında yer alan Yeşilay personel alımı kadrolarında ilköğretim, lise mezunu çok sayıda istihdamlar yapacak.

ERP uzmanı, CRM uzmanı, savunuculuk uzmanı, uluslararası politikalar ve savunuculuk uzmanı, eğitmen, depo görevlisi, sosyal hizmetleri uzmanı, temizlik görevlisi, halka ilişkiler uzmanı, klinik psikolog, aşçı yardımcısı, savunucuk uzmanı, erp uzmanı gibi kadrolarda alımlar yapılacak.

Depo görevlisi alımlarında en az lise mezunu olmak 3 yıl depo görevlisi olarak iş tecrübesine sahip olmak, office programlarına hakim olmak, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek, askerliğini tamamlamış veya ertelemiş, office programlarına hakim olan adaylar bu ilana başvuru yapabilirler.

Temizlik görevlisi alımlarında ise adayların 3 yıl iş tecrübesine sahip olmak, sorumluluk ve disiplin sahibi, takım çalışmasına yatkın, sigara kullanmayan, iletişimi kuvvetli, ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilecekler. İlan detayları: //bit.ly/2KR3FPV

DARÜŞŞAFAKA İLKÖĞRETİM MEZUNU İŞ İLANLARI;

Ülkemizin en köklü kurumları arasında bulunan Darüşşafaka cemiyeti ise eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacı ile babası ya da annesi hayatta olmayan maddi imkansızlıklar nedeniyle eğitimlerine devam edenler için umut kaynağı olmaya devam ediyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerini sürdürmek amacı ile 10 farklı kadroda personel alımı yapılacak. Tecrübe şartı aranmayacak ve farklı eğitim düzeyinde istihdam edilecekler.

Darüşşafaka personel alımı kadroları: Yaşlı Bakım elemanı, hemşire, elektrik teknisyeni, satın alma uzman yardımcısı, Urla yaşam kurum müdürü, kıdemli avukat, yaşlı bakım personeli kadrolarında İzmir, İstanbul illerinde görevlendirilecekler. İlan detayları: //bit.ly/38PNmf2

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 01:08
YORUM EKLE