Kızılay Sınavsız Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Kızılay bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için farklı ve bir çok pozisyonda KPSS şartı olmadan personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

Kızılay Sınavsız Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Kızılay’ın resmi sitesinden yayınlanan personel alım ilanına göre birçok pozisyonda görev alabilecek personele ihtiyaç duyulduğunu ve bu yüzden personel alımı yapılacağını açıkladı. Başvuru şartları ve personel alımı için diğer detaylar haberimizde…

Kızılay, almış olduğu yeni karar ile bünyesine alacak personeller için duyuruları Kızılay Kariyer adlı internet sitesinden yayınlıyor. Bu ilana göre yayınlamış olduğu personel alım ilanlarında sağlık uzmanı, gençlik çalışanı, iletişim asistanı ve mali işlerden sorumlu olacak asistan, ebe, grafik tasarımcı, toplum merkezi yöneticisi, sosyal medya uzmanı gibi birçok kadro üzerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

Kızılay’dan yayınlanan ilana göre başvuru yapmak isteyen personel adaylarının Kızılay Kariyer resmi internet sitesi zerinden özgeçmişlerini oluşturup, yayınlayarak internet üzerinden başvuru yapabilmektedirler.

BAŞVURU ŞARTLARI NELEDİR?

Kızılay alımını yapacağı bir çok pozisyon için adaylardna genel olarak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil edilmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgi bölümlerinden mezun olan adaylar, MS Office programlarına hakim olmak gibi genel nitelikler aranacaktır.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILIYOR?

Kızılay yayımladığı ilanlara göre, Toplum Merkezi Yöneticisi, Doktor, İşe Alım Uzmanı, Ebe, Mali İşler asistanı, İletişim Asistanı, Gençlik çalışanı ve Sağlık uzmanı gii boş pozisyonlarda alım yapacak.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularını sadece Kızılay resmi internet sites üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır. Buna göre adaylar başvuru yapmak ve Kızılay tarafından yayımlanan ilanlara ulaşmak için ve başvuru ekranına ulaşmak için Aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kopyalanacak Bağlantı: //basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 15:02

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE