Kızılay Mayıs Ayı KPSS siz Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Mayıs ayı personel alımı ilanlarını yayımlıyor. İlanlar gelmeye başladı. Peki kimler başvuru yapabilecek?

Kızılay Mayıs Ayı KPSS siz Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Kızılay personel alımı faaliyetlerine devam ediyor. Az Önce yayımlanmış olan Personel alımı ilanına göre Kızılay Mayıs ayı ilanlarını duyurdu. Bildiğiniz gibi Kızılay yardım konusunda bizlere hizmet vermeye ve herhangi bir doğal afette ilk olarak yardım yapan kurumdur. Bu konuda bünyesine yeni personel adayları katarak gücüne güç katmaktadır. Mayıs Ayı Personel Alımları için bilgileri sizlere aktarıyoruz.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Kızılay henüz Mayıs ayı için sadece çağrı Merkezi Operatörü ve Veri Doğrulama ve Analiz Asistanı alım ilanı yayımlamış olup yeni ilanlar geldiğinde bu sayfa güncellenecektir. Çağrı Merkezi operatörü alım ilanı hakkında detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Kızılay personel alımı başvuruları için adayların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

Zamanı etkin kullanabilmek ve sonuç odaklı olmak, Planlama ve Organizasyon yeteneği gelişmiş olmak, Değişime açık, kavramsal düşünme yeteneği gelişmiş olmak, Seyahat engeli bulunmamak, Alım yapılacak pozisyona göre eğitimini en az lise, ön lisans veya lisans eğitim veren okullardan mezun olmuş olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR İNTERNET'TEN!

Kızılay personel alımı başvuruları sadece İnternet üzerinden yapılacaktır. Adaylar başvurularını https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresi üzerinden üyelik bilgileri ve CV göndererek yapabilirler.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2021, 15:21
YORUM EKLE