Kızılay Ankara'da 2020 Yılı Doktor Alım İlanı Yayımladı! Şartlar Nedir?

Kızılay 2020 yılı personel alımı ilanları yayımlamaya devam ediyor. Bugün gelmiş olan ilana göre doktor alımı yapılacak. İşte görevleri ve başvuru şartları.

Kızılay Ankara'da 2020 Yılı Doktor Alım İlanı Yayımladı! Şartlar Nedir?

Türk Kızılayı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre doktor alımı yapılacak ve başvuru süreci ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Ayrıca alımlar Ankara ili için yapılacak olup sadece başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler.

DOKTOR GÖREVLERİ NEDİR?

Dünyanın en önemli insani yardım kuruluşlarından biri olan, afet müdahale ve sosyal hizmetlerin yanı sıra Türkiye’nin kan ihtiyacının tamamını gönüllü bağışçılarından karşılamak için 2005 yılından bu yana “Ulusal Güvenli Kan Temini Programı”nı yürüten 151 yaşındaki Türk Kızılay olarak Bölge Kan Merkezimizde görevlendirilmek üzere Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi / Doktor alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

- Tıp Fakültesi mezunu olup  Mikrobiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji veya Enfeksiyon Hastalıkları ana bilim dallarından birinde uzmanlık diplomasına sahip,

- Tercihen kan bankacılığının laboratuvar uygulamalarına yönelik alanlarda (kan bağışçısı tarama ve doğrulama testleri, immünohematolojik testler, kalite kontrolü) en az 3 yıllık deneyim sahibi,

- Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,

- Tam zamanlı çalışabilecek,

- Takım çalışmasına yatkın,

- Sosyal sorumluluk bilincine sahip,

- Mecburi hizmetini tamamlamış,

- Seyahat engeli olmayan,

- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türk Kızılayı personel alımı ilanlarına başvurular İnternet üzerinden alınıyor. Bu bağlamda adaylar başvurularını sadece https://basvuru.kizilaykariyer.com/ adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gereklidir. Sisteme kayıt olarak üyelik bilgileriniz ile ve başvuru formunda ilgili alanları tamamlayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İLANIN DETAYLARI: https://basvuru.kizilaykariyer.com/6A5BE3E8G43CWNLGTB2G5R4YZS.JOB

YORUM EKLE