Kızılay 3 Farklı Pozisyonda Personel Alım İlanı Açıkladı!

Türk Kızılay'ı 3 farklı pozisyonda personel alım ilanı açıkladı. Kızılay Kariyer İş İlanları sayfası üzerinden duyrulan ilanlarda sağlık uzmanı, doktor, Acil Yardım ve Afet Yönetim Uzmanı kadrolarında görev almak üzere istihdam edileceği belirtildi. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde.

Kızılay 3 Farklı Pozisyonda Personel Alım İlanı Açıkladı!

Türk Kızılay personel alım ilanları açıkladı!

Kızılay kariyer iş ilanları sayfası üzerinden yeni personel alım ilanları açıklandı. Eğitim düzeyinde, lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar açıklanan kadrolardaki başvurular sonucunda kazanmaları ile Türkiye genelindeki illerde görevlendirilecek. Türkiye'de ve Dünyada insani yardımlarla ihtiyaç sahiplerinin umudu olan Kızılay'ın insan kaynakları sitesi üzerinden yapılacak başvurularda istenilen şartlar ise şöyle;

Alım yapılacak olan kadrolarda Sağlık Uzmanı, Reporting/ Data Specialist, Doktor, Acil Yardım ve Afet Yönetim Uzmanı, Acil Yardım ve Afet Yönetim Uzman Yardımcısı, Gençlik Çalışanı, İdari İşler Personeli (Engelli), İnsan Kaynakları İş Ortağı, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı pozisyonlarında başvurular devam ediyor.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Sağlık Uzmanı kadrosundaki alımlarda; Adayların Hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerinden mezun olmak, erkek adayların  askerliğini tamamlamış ya da proje boyunca tecilli olması, tercihen (İngilizce ve Arapça bilen, tercihen pedagojik formasyonu bulunan, ilk yardım eğitimi olan) iletişim becerisi yüksek, duygusal kararlılık ve empati sahibi, ekin çalışmasına uygun olması istenilmektedir. 

Doktor kadrosundaki alımlarda ise İstanbul (Avrupa), Kastamonu, Ordu, Rize, Çorlu, Kars, Mardin, İstanbul (Anadolu), Çorum illerinde görevlendirilecek. Adayların Tıp Fakültesinden mezun olması, tam zamanlı çalışabilecek, seyahat engeli olmayan, erkek adayların askerliğini tamamlamış, uzman ya da pratisyeni, tercihen iyi derece İngilizce bilen adayların başvuru yapması istenildi. Başvuru yapacak olan adaylar özgeçmiş oluşturarak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. 

İlanlara erişim için basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx  bağlantısını kullanabilirsiniz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 21:51
YORUM EKLE