Kıyı Emniyeti Müdürlüğüne Büro Memuru, Mühendis, Trafik Operatörü Alımı!

AÇSHB İŞKUR üzerinden Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İstanbul İlinde görevlendirmek üzere büro memuru, trafik operatörü ve mühendis alımı yapacak. Başvuru şartları ve tüm detaylar haberde.

Kıyı Emniyeti Müdürlüğüne Büro Memuru, Mühendis, Trafik Operatörü Alımı!

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden büro memuru, mühendis ve deniz trafik operatörü kadrolarında personel alımı yapacak.

Türkiye İŞKUR üzerinden açıklanan ilanlara göre İstanbul ilinde 10 trafik operatörü, 22 büro memuru kadrosunda personel alımı başvuruları halen devam ediyor. Bu kapsamda başvurularda istenilen genel şartlar ile bazı detaylar şu şekilde açıklanmıştır. 

Mühendis Kadrosundaki alın ağ sistem yöneticisi ve ağ yönetim personeli olarak 1 yıl iş tecrübesine sahip olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Microsoft sunucu ürünlerinin yönetimin yapabilen yaş şartında 36 yaşından gün almamış ağ yönetimi konusunda iş tecrübeli, güvenlik cihazları üretebilecek. Linux sunucu yönetilmesinde işletim sisteminin kurulumunda görev alacak adaylar başvuru yapabileceklerdir.

DENİZ TRAFİK OPERATÖRÜ ALIMI;

Deniz trafik operatörü kadrosundaki 10 kişilik personel alımı başvurularında ise adayların Denizcilik alanında lisans eğitim veren kurumların herhangi birinden mezun olmaları ile başvuru yapabileceklerdir. Bu kadrodaki adayların yabancı dil sınavlarından YDS den 60 ya da TOEFL sınavından 72, gasm kurumlarından düzenleri denizcilik İngilizce sınavından en az 75 GTH  tarafından düzenlenen İngilizce'den 80 puan almak gerekmektedir.

BÜRO MEMURU ALIMI;

Büro memur alımlarında farklı eğitim düzeylerine sahip adaylara ynelik olarak alım yapılacak. Bu kapsamda eitim şartları ile aranan diğer başvuru şartları şu şekilde açıklandı.

1. İLAN: 00005629706

2. İLAN: 00005629682

3. İLAN:00005629627

4. İLAN: 00005629572

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER