Kilis ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 20 Personel Alımı Sürüyor

Kilis ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü geçtiğimiz hafta yayımladığı ilan ile 20 personel alımı yapacağını duyurmuştu. Alımlar sürüyor.

Kilis ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 20 Personel Alımı Sürüyor
Geçtiğimiz hafta Kilis ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilan da ASDEP 20 personel alımı yapılacağı duyurulmuştu. Adaylar 9 Mart 2017 tarihinden beri başvurularına devam ediyor ve müracaatlar 8 Mart 2017 ile 30 Mart 2017 tarihleri arasında alınacak.
Alımalar il il yapılmakta olup personel alımı gerçekleştirmekte olan kuruluşlar arasında Kilis ili de yer almaktadır. Buna göre 20 kişilik alım ilanı için müracaatlar 30 Mart 2017 tarihine kadar sürecek.

Alım Yapılacak İl: Kilis
Alınacak Personel Sayısı: 20
Son Başvuru: 30 Mart

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR


Kilis ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 30 Mart 2017 tarihine kadar toplam 20 kişilik ASDEP personel alımı yapıyor. Peki alım ilanına kimler başvuru yapabilir.

1) Türk vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Yukarıda aranan nitelik ve şartlar Kilis ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile aranmakta olup adayların bu şartlara uyum sağlaması gerekmektedir. Müracaatlar 30 Mart 2017 tarihine kadar Kilis ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile kabul edilecek. Detaylı bilgi için aşağıda ki linki takip ediniz.

//kilis.aile.gov.tr

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE