Kazı Başkanlıkları Onlarca Personel Alımı Yapacak

Türkiye genelinde farklı illerde bulunan 7 ayrı Kazı Başkanlığı, sürekli ve geçici süreli yüzlerce işçi alınacağını açıkladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar sonucunda, detayları haberimizde sizleri bekliyor.

Kazı Başkanlıkları Onlarca Personel Alımı Yapacak

Kısmi görevde sürekli görevlerde değerlendirilmek, istihdam edilmek üzere; 7 farklı kazı başkanlığı onlarca personel alacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla birlikte, farklı illerde istihdam edilmek ve çalıştırılmak üzere alımlar yapılacakken, KPSS şartı da koyulmamış olarak görünüyor.

Hangi Kazı Başkanlıkları Alım Yapıyor?

Ayın NYSA Kazı Başkanlığı, İzmir Metropolis Kazı Başkanlığı, İzmir TEOS Antik Kent Kazı Başkanlığı, Muğla Beçin Kazı Başkanlığı, Tekirdağ Heraion Kazı Başkanlığı, Denizli Hierapolis Kazı Başkanlığı ve Gümüşhane Müze Müdürlüğü olarak belirlenen ilanlarda, toplamda 7 farklı Kazı Başkanlığı alım yapacak.

Başvuru Şartları Neler?

Başvuru şartları arasında, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olmak, sürekli işçi alımı için askerliğini tamamlamış olmak, Kamu hak ve hizmetlerinden mahrum olmamak gibi şartlar aranıyor. İlanların kendi içerlerinde de özel şartlar yer almaktadır.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Başvuru yapabilmek için, İŞKUR üzerinden kayıt olmanız ve mevcutta işsiz olmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden İŞKUR E-Şube ve İŞKUR bürolarına giderek başvuru yapma şansınız olacaktır. Gerekli evraklar ve son başvuru tarihleri de, ilanlara göre değişiklik göstermektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
restoratör
restoratör - 2 yıl Önce

ilanın detayını bulamadım yardımcı olurmusunuz