Katip Çelebi Denizcilik 30 Aşçı, Garson, Gemici, İşçi ve Personel Alımı

Katip Çelebi Denizcilik yeni iş ilanları yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre farklı pozisyonlarda en az ilköğretim mezunu ve yüksek maaş ile 30 personel alımı yapacak.

Katip Çelebi Denizcilik 30 Aşçı, Garson, Gemici, İşçi ve Personel Alımı

Katip Çelebi Denizcilik personel alımı yapıyor. Yayımlanmış olan ilana göre Katip Çelebi Denizcilik bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 30 kişilik boşluk ile Vasıfsız personel alımı gerçekleştirecek. Bu bağlamda kariyer sitesinde ilan yayımlandı ve bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere detayları aktarıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Katip Çelebi Denizcilik ve Danışmanlık Aracılık Hizmetleri farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını ilan etti. Bu kapsamda Yazı Zamanlı, Yeniz mezun ve Tam Zamanlı çalışacak 30 kişilik boş kadro ile Aşçı, Garson, Gemici, İşçi ve Personel alımı yapılacak. Bu yönde yayımlanan ilana göre adaylara bir çok sosyal olanak ve yüksek maaş sağlanacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Katip Çelebi Denizcilik ve Danışmanlık Aracılık Hizmetleri 30 kişilik alacağı personel adaylarından, En az ilköğretim mezunu olmak, 17 İle yaşını doldurmuş ve 55 Yaşından gün almamış olmak, Sağlık yönünden görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve Seyehat engeli bulunmayan personeller alınacak.

HANGİ ALANLARDA ALIM YAPILACAK?

Katip Çelebi Denizcilik ve Danışmanlık Aracılık Hizmetleri bir çok alanda personel alımı yapacağını ilan etti. Bu yönde aşağıdaki alanlarda personel alınacaktır.

  • Restoran Bölümüne: AŞÇI-AŞÇI YARDIMCISI-GARSON-KOMİ-BARMEN
  • Makine Dairesine: MAKİNECİ-YAĞCI-KAYNAKÇI-MARANGOZ-BOYACI-VB
  • Elektrik Bölümüne: ELEKTRİKÇİ-TESİSATÇI-ELEKTRONİKÇİ
  • Güverte Bölümüne: GEMİCİ ve VASIFSIZ PERSONELLER

Adaylara sosyal olanak olarak ise, 2500 - 3500 Dolar-TL-EURO  Maaş, Mesai, İkramiye, SSK, Prim, Sefer Başı Primler, Yemek, Kalacak Yer ve 6 ayda 1 maaş ikramiye verilecektir. Adaylar başvurularını aşağıdaki bağlantı üzerinden gerçekleştirebilirler.

BAŞVURU ADRESİ: //bit.ly/2V1ouOW

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 23:44

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat ÇOBAN
Murat ÇOBAN - 6 ay Önce

Hocam ben çalışmak istiyorum

Ufuk
Ufuk - 6 ay Önce

Yurtdışı mı gidiyor günlük çalisma kaç saat???

mk
mk - 5 ay Önce

dolandırıcı firmadır firma sahibi çağatay kanpıcak oruspu çocuğu firmaya gittim hepsinin anasına bacısına sövdüm şerefsiz insanlar

mert
mert @mk - 4 ay Önce

benide aradılar 1800 tl istediler giriş kartı almak için kursa gitmem istendi 15 gün 15gün gemide mesai yapınca 250 dolar alıcaksın falan dediler sizce gitmelimiyim