Kariyer Sitesinden Yeni Mezunlara 1500 Özel Sektör İlanı

Deneyimsiz olan ve eğitimini yeni bitirmiş olan işsiz gençler için kariyer sitesi üzerinden yeni mezun adaylar için çok sayıda personel alım ilanı yayınlandı. 1500 civarında Özel sektör için yeni personel alımı gerçekleştirilecek.

Kariyer Sitesinden Yeni Mezunlara 1500 Özel Sektör İlanı

Eğitimlerini tamamlayan ve yeni mezun olmuş adaylara kariyer sitesi üzerinden 1500 yeni iş ilanı açıldı. Deneyimsiz olan ve eğitimini yeni bitirmiş olan işsiz gençler için kariyer sitesi üzerinden yeni mezun adaylar için çok sayıda personel alım ilanı yayınlandı. 1500 civarında Özel sektör için yeni personel alımı gerçekleştirilecek.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Müşteri Temsilcisi Asistanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Müşteri Danışmanı, Banka Gişe Yetkilisi, Satış Danışmanı, Finans Danışmanı, Sosyal Medya Uzmanı, İnsan Kaynakları Stajyeri, Sözleşmeli Muhasebe Elemanı, Yetiştirilmek Üzere Müşteri İlişkileri Uzmanı, Anestezi Teknikeri, Tahsilat Temsilcisi, Resepsiyonoist, Gişe Yetkilisi, Depo Personeli.

BAŞVURU KOŞULLARI VE BAŞVURULAR

İlanlarda yer alan açık pozisyonlara başvurabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak ilan metinlerinde yazan kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinde olmak. Görevini sürekli yapmaya teşkil bir sağlık sorununun bulunmaması erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmaması.

KARİYER SİTESİ ÜZERİNDEN BAŞVURU

Eğitim öğretimin yeni bitirmiş olan adaylar kariyer sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurularını sadece online olarak yapılacağını ve herhangi bir şekilde başka bir başvuru şeklinin kabul edilmeyeceğini söyleyelim. Kariyer sitesi üzerinden iş başvurusu yapabilmek için hemen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak alım yapan firmaları görebilir ve istediğiniz şekilde başvuru yapabilirsiniz.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE