Karayolları Genel Müdürlüğü Bin 280 Personel Alımı Yapacak

Karayolları Genel Müdürlüğünün bin 280 personel alımı yapacağını Bakan Ahmet Arslan duyurdu. İşte alınacak pozisyonlar, başvuru tarihleri ve iş detayları.

Karayolları Genel Müdürlüğü Bin 280 Personel Alımı Yapacak
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı olan Karayolları Genel Müdürlüğü her sene personel alımı yapmaktadır. Şuanda binlerce personeli olan söz konusu müdürlüğün ihtiyaçlarının hızlı giderilmesi ve onarımların daha hızlı olup trafiğin aksatılmaması için yeni personel alımları da yapılmaktadır. Karayolları Genel Müdürlüğünün yakın zamanda personel alımı gerçekleştirmesi beklenirken iyi haber Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'dan geldi. Bakan Arslan yaptığı açıklamasında Karayolları ordusuna bin 280 teknik personel alımı yapılacağını duyurdu. Peki detaylar nedir?

1.280 Personel Alım Detayları

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı konuşmasında bugüne kadar yaptıklarından ve Türkiye'nin ilerlemeye devam ettiğinden bahsetti. Bu konuşmalarının ardından taşeron işçilerin kadroya alınması konusuna da açıklık getiren Bakan Ahmet Arslan hedeflerinin daha büyük olduğunu ve projelerinin daha kısa sürede hayata geçirilmesi için personel alımlarının da artırılması gerektiğini ifade etti.

Personel alımlarının artması ve bünyelerinde daha çok teknik personelin istihdam etmesi ile yapacakları işinde doğru orantıda olacağını belirten Ahmet Arslan Karayolları Genel Müdürlüğü için bin 280 personel alımı yapacaklarını duyurdu. Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal ise işçilein 15 Temmuz 2016 tarihi ile tekrar iş başı yapacaklarını vurguladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
bahadır
bahadır - 5 yıl Önce

Torpille 1280 yandaş daha alcaksınız yani bizde kpss 89 la bekleyelim (endüstri mühendisi)

meryem
meryem @bahadır - 5 yıl Önce

iller bankası muhendsi alıyo bence o siteyi de kontrol edin puanınız gayet iyi

Mehmet Öksüz
Mehmet Öksüz - 5 yıl Önce

Ama yinede ben derimki ankara dayımız yokki karayollarına bizi alsınlar

ismet
ismet - 5 yıl Önce

İş için 05415837373

ümit
ümit @ismet - 5 yıl Önce

iş mi vericeksin numaranı yazmışsın

İbrahim yasar
İbrahim yasar - 5 yıl Önce

Ama ne zaman bizi almadilar

Muhammet demir
Muhammet demir - 5 yıl Önce

25 yaşındayım E ve D sınıfı ehliyetim var lise mezunuyum 05313285305 kartal istanbulda ikamet ediyorum işe ihtiyacım var

Mustafa
Mustafa - 5 yıl Önce

Hani şartlar kriterler zaman mekan yok. Ne zaman alçak 2071 demi

Cebrail kumtepe
Cebrail kumtepe - 5 yıl Önce

12 senedir oparatorum loder ve eskawator kullanıyorum yurt dışında da çalıştım yol santiyesinde tecrübem var şimdi mermerdeyim oparator lazım olursa Tlf 0553 483 89 76

Arafat
Arafat - 5 yıl Önce

Nereye bas vuracagiz

vatan mıllet
vatan mıllet @Arafat - 5 yıl Önce

hiç bir bilgi verilmemiş :D nereye başvuracagız ne zaman basvuracagız bunlar şerefszi