Karabük Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 6 Personel Alacak

Karabük Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 6 kamu personeli alımı gerçekleştirecek.

Karabük Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 6 Personel Alacak
ASDEP personel alımı yapan illere Karabük'te eklendi. Karabük Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından kamuoyuna duyurulan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 6 kamu personeli alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

Alım ilanı diğer ASDEP personel alımı duyurularının yapıldığı gibi yine il müdürlüğü aracılığı ile yapıldı. Karabük İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilan da kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 6 personel alımı yapılacağı kamuoyuna ilan edildi. Peki alım ilanına başvurular ne zaman yapılacak ve adayların sahip olması gerektiği nitelikler nedir?

Alım Yapılacak Personel Sayısı: 6 Personel

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR


Karabük Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 6 kamuya personel alımı gerçekleştirecek. Peki bu alımlara adaylar nasıl müracaat edebilir ve kimler başvuru yapabilir.

Türk Vatandaşı olmak
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
KPSSP3 Puan Türünden 60 ve üzeri alıyor olmak
Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak

Adayların Karabük Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 6 personel alımına müracaat edebilmek için bu şartlara uyum sağlıyor olması gerekmektedir.

NASIL BAŞVURU YAPILACAK

Karabük Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 6 personel alım ilanına başvuru yapmak isteyenlerin 13 Mart 2017 - 15 Nisan 2017 tarihleri arasında şahsen Karabük Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına müracaat etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/ly8ykY

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE