Kamuya Polis, Askeri Personel ve Bir Çok Kadroda On Binlerce Memur Alımı Yapılacak!

Kamu kurumlarına personel alımları devam ediyor. İçişleri Bakanlığı EGM 10 Bin polis alımı ilanı açıkladı. Sahil Güvenlik Komutanlığına uzman Erbaş alımları devam ediyor. Bununla birlikte kamuda onbinlerce alım yapılacak. İşte detaylar..

Kamuya Polis, Askeri Personel ve Bir Çok Kadroda On Binlerce Memur Alımı Yapılacak!

Kamuya on binlerce memur, polis, askeri personel alımı yapılacak! Başvurular devam ediyor.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü 23. Dönem POMEM alımları iin ilan açıkladı. 10 Bin polis memuru alımında başvuru şartları belli oldu. uzun bir süredir beklenen ilanın açıklanması ile yaş şartı değişmediği belirtildi. Bununla birlikte polis olmak isteyen adaylar için başvuru için Lisans mezunu adayların P3 puan türünden en az 60 almış olmak, P93 puan türünden ön lisans mezunu olan adaylar için 60 puan almış olmak şartı ile 10 Bin polis alımı başvurular 1 Ekim tarihinde alınmaya başlanacak.

POLİS, ASKERİ PERSONEL ALIMLARI;

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel ihtiyacının giderilmesi için uzman erbaş alımı yapacak. 17 Ağustos tarihinde başlayan alım başvurularında yaş şartında 27 yaşını bitirmemiş olmak isteniliyor. En az lise mezunu olan adayların askerliğini tamamlamış olmaları ya da bitirişmiş olmaları istenildi.

Diğer yandan İŞKUR üzerinden Belediyeler, Milli Eğitim Müdürlüklerine ve kamu kurumlarına farklı kadrodaki memur alımları yapılacak. İçişleri Bakanlığına, Adalet Bakanlığına KPSS'den 60 almış olan adaylar için bir çok kadroda başvurular devam ediyor.

Memur alımları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2018, 15:12

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur sadıkoğlu
Onur sadıkoğlu - 1 yıl Önce

p93 türünden 70 puan istiyor 60 değil

Mügesglm
Mügesglm - 1 yıl Önce

Pomem için 70 puan değilmiydi. Burda 60 yazıyo. Yani 60 alanlar da başvuru yapabilicek mi? Yoksa yanlış mı yazıldı.