Kamuya İtfaiyeci Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Elazığ Ağın Belediye Başkanlığı tarafından ilan edilen bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere itfaiyeci alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamuya İtfaiyeci Alımı Başvuruları Devam Ediyor
Belediyelerin personel alım ilanları Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaya devam ediyor. Geçtiğiniz günlerde Elazığ Ağın Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan ve yine Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilan da kamuya itfaiyeci alımı yapılacağı duyuruldu.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru da Elazığ Ağın Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere itfaiyeci alımı yapılacağı belirtildi. Adayın Kamu Personeli Seçme Sınavına girip girmemesine bakılmayacak.

Kimler Başvurabilir

Devlet Personel Başkanlığı Elazığ Ağın Belediye Başkanlığının itfaiyeci alımı yapacağı ve alımda KPSS şartı olmadığı belirtildi. Peki alınacak olan personelde sahip olunması gereken nitelikler nelerdir? Başvuru şartları nedir?

AFAD Acil Durum Eğitim Semineri Katılım Belgesine sahip olmak
Psikoteknik Belgesine sahip olmak
İtfaiye Kurs Diplomasına sahip olmak
Yangın Eğitim Sertifikasına sahip olmak

Yukarıda belirtilmiş olan şartlar Elazığ Ağın Belediye Başkanlığı tarafından aranmakta olup adayların bu niteliklere ve sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Gerekli sertifikalara sahip olmayan adaylar müracaat edemeyecektir. Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmadığı gibi başvurular 27 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapmak isteyen adayların Elazığ Ağın Belediye Başkanlığında bulunan İŞKUR'a müracaat etmesi ya da İŞKUR'un resmi internet sitesi aracılığı ile itfaiyeci pozisyonu için başvuru yapması gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ferdi kılıç
ferdi kılıç - 4 yıl Önce

iki yıldır işsizim kimse bana iş vermiyor

zafer
zafer - 3 yıl Önce

alınacak olan kişi belli. alınacak kişinin yeterliliği bu belgelerle sınırlı olduğundan başvuru da aranan nitelikler bunlar koyulmuş. ama bu ülkede İTFAİYECİLİK VE YANGIN GÜVENLİĞİ bölümü var üniversitelerde okutulan 2 YIILIK ÖNLİSANS programı. aranan şartlara İTFAİYECİLİK ve YANGIN GÜVENLİĞİ bölümü mezun kişiler yazamamışlar mı? çok yazık bu şekilde ilan açılması

Uğur avşar
Uğur avşar - 2 yıl Önce

Vinç oparetörüyüm ama kendi memleketimde kendi belediyemiz bizlere sahip çıkamıyor seçimde oyzamanı gelince tamam diyip son ra nekadar unutan varsa taaa.... ?