Kamuya 25 Kişilik Personel Alımı İlanı Yayımlandı! Hangi Kurumlar Alıyor

5 farklı kamu kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere açık pozisyonları için 25 geçici ve daimi personel alımı ilanı yayımladı.

Kamuya 25 Kişilik Personel Alımı İlanı Yayımlandı! Hangi Kurumlar Alıyor
Faaliyetlerini sürdürmekte olan kamu kurumları açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Her gün İŞKUR aracılığı ile yeni personel alımı ilanları yayımlamakta olan kurumlar bugün de ilan yayımladı.

İŞKUR aracılığı ile bugün yayımlanan ilanlara bakıldığında 5 farklı kamu kurumunun kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 25 kişilik kamu personeli alımı yaptığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için kamu personeli alınıyor, hangi pozisyonlar için personel alınacak ve detaylar nedir?

HANGİ KURUMLAR ALIM YAPIYOR

İŞKUR aracılığı ile hangi kamu kurumları alım ilanı yayımladı.
KIRIKHAN SULAMA BİRLİĞİ
TC.BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
BARTIN İL ÖZEL İDARESİ
DERME SULAMA BİRLİĞİ
İVRİZ SAĞ SAHİL SULAMA BİRLİĞİ

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILIYOR

Yukarıda ki kurumların sırası ile aşağıda ki pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır.
Ziraat Mühendisi
Ahşap Tekne İmalat Ustası
Cankurtaran
Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı)
Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı)
Yukarıda belirtilen kurumlara göre sırası ile bu pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Yukarıda belirtilmiş olan kurumlar İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı ilanı yayımladı. Peki nasıl başvuru yapılır. Buna göre adayların kurumların bulunduğu ildeki İŞKUR şube ve müracaat merkezlerinden başvuru yapması ya da İŞKUR'un resmi internet sitesinden başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

DİĞER İLANLAR İÇİN TIKLAYIN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşegül
Ayşegül - 4 yıl Önce

Gençlik ve spor bakanlığı personel alımı yapıyor sözleşmeli yurt memuru alıyor sözlü mülagata çağırmıyor puanı 80 değilde 79 olduğu için ne saçma şeyler yapıyorlar insanların umutlarıyla oynamayın kızım çok umutlanmıştı ftr mezunu ondan zaten umuďumuz yok 90 la atadı özeldede bi torpil bulamadık milletvekili tanıdığımız yok sesimizi duyan yok mu bi yardımcı olun

SIRADAKİ HABER