Kamu ve Özel Firmalara 1295 Büro Memuru ve Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Türkiye İŞKUR üzerinden kamu ve özel firmalara özel güvenlik görevlisi ile büro personeli alımları yapılacak. Yeni açıklanan ilanlarda başvuru şartları neler olacak? Hangi kamu kurumlarına büro personeli alımı yapılacak. İşte detaylar..

Kamu ve Özel Firmalara 1295 Büro Memuru ve Güvenlik Görevlisi Alınacak!

İŞKUR üzerinden kamu kurumlarına ve özel firmalara büro memuru ile güvenlik görevlisi alımları yapılacak.

Eğitimlerini yeni tamamlayan meslek edinmek isteyen adaylar ile iş değişikliği nedeniyle herhangi bir iş arayanlar için kamu kurumlarına ve özel firmalara yapılacak ilanlardan iki kadrodaki alım detaylarını aktarmak istiyoruz. Bilindiği gibi milli istihdama önemli katkılar sağlayan İŞKUR işveren firmalar ile iş arayan vatanları bir araya getirmekte. İl ve ilçelerde bulunan hizmet birimlerinde iş ve meslek danışmanları aracılığı ile adayların eğitim ve iş tecrübelerine uygun işe yerleştirmelerine olanak sağlanmakta.

İŞKUR üzerinden 25 Ocak tarihi itibari ile 38 Bin 757 personel açık iş ilanı bulunuyor. Bu alımlardan büro memuru kadrosunda 637 kişi istihdam edilecek. Peki adayların büro personeli kadrolarında hangi özel şartlar aranacak. Adayların yoğun ilgi gösterdiği kadrolardan bir tanesi olan bu alımlar için bilgisayar ve office programlarına hakim adayların, insan ilişkileri kuvvetli, uzun çalışma prensiplerine sahip olmak gerekli olan eğitimlerde özel ve genel başvuruların ilan detaylarındaki gibi şartları uygun olmaları istenilmekte. ilan detayları için: https://goo.gl/4Hes6v

İŞKUR ÜZERİNDEN KAMU KURUMU BÜRO MEMURU ALIMI;

Kamu kurumlarından Ayvacık Belediyesi, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı büro memur istihdam edecek. 00004804809 Nolu ilanda Ayvacık Belediyesi 25 Ocak tarihinde başvuruları tamamlanacak. 00004808776 ile 00004808783 numaraları ilanların başvuru özel şartlarında ön lisans mezunu olmak gerekmekte. Bu ilanlar için 28 ocak son başvuru tarihi olarak açıklandı.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI;

Özel Güvelik kadrosundaki alımlar için adayların silahlı yada silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmaları istenilmekte. Açık iş ilanı sayısı 658 olarak açıklandı. Yaş şartında silahlı güvenlikçi personel alımı ile silahsız güvenlik görevlisi kadrolarında farklılık bulunmakta. Silahsız güvenlik personeli adaylarının 18 yaşını tamamlamaları 19 yaşından gün almış olmaları istenilmekte. İlan detayları için: https://goo.gl/TC4Jzz

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER