Kamu Kurumuna Canlı Model Kadrosunda Memur Alımı İçin Başvurular Başladı!

Erciyes üniversitesine canlı model alımı yapılacak. Kamu kurumlarında personel alımı kapsamında yapılacak olan sözleşmeli canlı model memur alımı için başvurular başladı! son başvuru tarihi haberimizde

Kamu Kurumuna Canlı Model Kadrosunda Memur Alımı İçin Başvurular Başladı!

Kamu kurum ve kuruluşlarına bir çok kadroda personel alımları gerçekleşiyor. Buna göre kurumların bazı kadrolardaki personel alımı ilgi çekiyor. Erciyes Üniversitesi de yeni açıkladığı sözleşmeli memur alım ilanında 3 kişilik sözleşmeli canlı model alımı yapılacağı açıklandı. Üniversitenin yayımladığı canlı model alımı detaylarını açıklıyoruz.

BAŞVURU DETAYLARI;

Erciyes Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığından yapılacak olan alımda; Güzel Sanatlar Fakültesine bağlı olan Resim, Heykel, Görsel İletişim Tasarımı, Seramik ve Cam Tasarımı bölümlerinde uygulama derslerinde görev almak üzere toplamda 3 kişilik  istihdam sağlanacak. Adayların hangi başvuru şartlarını taşıması gerekiyor.

CANLI MODEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI;

Başvurularda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda belirtilen 4/C maddesi gereğince ilanda belirtilen şarları taşıyan adayların başvuru yapabileceği açıklandı. Diğer başvuru şartları ise şöyle;

BAŞVURU TARİHLERİ;

Başvurular 3 Eylül tarihinde alınmaya başlandı. Son başvuru tarihi ise 7 Eylül 2018 tarihine kadar tamamlanacak. Adaylar belirtilen tarihleri arasında Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesin Yazı İşleri Müdürlüğüne başvuru yapabilecekler.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2018, 17:59

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice
Hatice - 2 yıl Önce

Karaman mehmet bey üniversitesine işçi alımı yokmu