Kamu Kurumlarına TYP ile 625 Personel Alımı İçin Başvurular Bitiyor!

Toplum Yararına Programı kapsamına kamu kurumlarında 625 personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yapılacak olan TYP alımlarında başvurular tamamlanıyor. Son başvurular 13 Kasım tarihine kadar tamamlanacak. İşte detaylar...

Kamu Kurumlarına TYP ile 625 Personel Alımı İçin Başvurular Bitiyor!

TYP personel alımlarına başvurular devam ediyor!

İŞKUR üzerinden devam eden TYP personel alımlarına başvuru yapacak olan adaylar dikkat! Başvurular son olarak 13 Kasım tarihine kadar tamamlanacak!

İŞKUR üzerinden bir çok kamu kurumu çevre temizliği, balım onarım, park düzenlemeleri gibi uygulama alanlarındaki alımlarda kazanan adaylar 19 Kasım tarihinden itibaren görev yapmaya başlayacak. Adayların görevleri 15 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Bunun için işin olsa ekibi olarak TYP alımlarına başvuru yapmak isteyen adaylar için  başvuru detaylarını yeniden aktarmak istiyoruz.

HANGİ İLDE ALIMLAR YAPILACAK?

Adana, Ankara, Aydın, Balıkesir, Muğla, Samsun, Tokat il merkezi ve ilçelerindeki kamu kurumlarında personeller istihdam edilecek. Kamu kurumlarından adliyeler, Milli Eğitim bakanlıklarına bağlı Müdürlükler, İl Spor Müdürlükleri kura yöntemi ile iŞKUR üzerinden başvuru yapan adaylar arasından alımları yapacak. Bunun için İŞKUR portalı üzerinden e-şube girişi yapmak ve başvuru adımlarını son başvuru tarihinden önce tamamlamak gerekmektedir. 

İlanlara erişmek için: https://goo.gl/RyAdcR

Diğer ilanlardan anında haberdar olmak için İşin olsa mobil uygulamasını indirebilir ve sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

YORUM EKLE