Kamu Gözetimi Kurumu KPSS Şartsız Memur Personel Alımı Yapıyor

Kamu Gözetimi Kurumu tarafından yayımlanan ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere KPSS şartı olmadan bağımsız denetçi alımı yapıldığını duyurdu.

Kamu Gözetimi Kurumu KPSS Şartsız Memur Personel Alımı Yapıyor
2011 yılında Kanun Hükmünde Kararnameler ile ile kurulan ve faaliyetlerine kamu kurumlarını denetleme ile devam etmekte olan kamu gözetimi kurumu Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan memur personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu alım ilanı Kamu Gözetimi Kurumu tarafından kamuoyuna duyuruldu.

Kamu Gözetimi Kurumu tarafından bugün kamuoyuna duyurulan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan bağımsız denetçi alımı yapılacağı duyuruldu.

SINAVA KİMLER KATILABİLİR

Kamu Gözetimi Kurumuna alınacak olan bağımsız denetçi personeli düzenlenecek olan sınavda başarılı olan adaylardan seçilecektir. Peki sınava kimler katılabilir.

Sınava; hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilgiler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan mezun olan adaylar katılabilmektedir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Kamu Gözetimi Kurumuna alınacak olan bağımsız denetçi pozisyonu için adaylar nasıl başvuru yapılır. Başvurular internet ortamı üzerinden 13 Mart 2017 tarihinde başlayacak ve 24 Mart 2017 saat: 17.00'da sona erecektir. Adaylar başvurularını;

//www.kgk.gov.tr

Yukarıda belirtilmiş olan link aracılığı aracılığı ile müracaatlarını gerçekleştirebilecektir. Müracaatların yapılması ile 14 Mayıs 2017 tarihinde Ankara ve İstanbul'da yapılacaktır. Adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan başvurularını 13 Mart 2017 itibari ile yapabilir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
huseyin
huseyin - 4 yıl Önce

her konu başına 150 tl istiyor cümlesini açıklarmısınız anlayamadım