Kamu Denetçiliği Kurumu Kamu Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Kamu Denetçiliği Kurumu bünyesine alımının yaptığı boş kadrolar için başvurular devam ediyor. Ancak Hala başvurusunu yapmamış olan adaylar bir an önce başvuru yapmalıdır. Çünkü Başvurular Sona eriyor!

Kamu Denetçiliği Kurumu Kamu Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Kamu Denetçiliği Kurumu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için geçtiğimiz günlerde bir alım duyurusu yapmıştı. Yapılan duyuruya göre, Kamu Denetçiliği Kurumu bünyesine, 3 Kat Maaş ile 2 Yazılım Uzmanı, 2 Kat Maaş ile 1 Yazılım Uzmanı, 2 Kat Maaş ile 1 Ağ ve Sistem Uzmanı, 2 kat maaş ile 1 Web Programlama ve Tasarım Uzmanı olmak üzere toplamda 5 kişi alacak. Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için Lisans seviyesindeki eğitime göre Kamu Personeli Seçme Sınavına Girmiş ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Ayrıca KPSS dışında Yabancı Dil Sınavı şartıda aranacaktır. Adayların değerlendirilmesi, KPSS sınavının %70 i ve Yabancı Dİl sınavının %30 u esas alınarak çıkacak ortalamaya göre Kadro sayısının 10 katı kadar sınava tabii tutulacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Adaylar başvurularına 05 Eylül 2017 tarihinde başlamıştı. Ancak başvuru yapmamış adaylar acele etmeleri gerekmektedir Çünkü başvurular en geç 19 Eylül 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Buna göre başvurular, son başvuru günü mesai saati bitimine kadar, istenilen beleler ve  www.ombudsman.gov.tr adresinde bulunan başvuru formu ile birlikte Kamu Denetçiliği Kurumu - İnsan Kaynakları Bürosu (Nevzat Tandoğan Caddesi No:4 Kavaklıdere Çankaya/Ankara) adresine şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Kamu Denetçiliği Kurumu iş başvurusunda bulunacak olan adaylar, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Yabancı dil sınavından puan almış olmak, 657 Sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, sağlık durumu açısından görevini yapmasını engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, fakültelerin 4 yılık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bilgisayar çevre bilimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak,Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve takım çalışmasına yatkın olmak şartları aranacaktır.

İlanın Tam metnine ulaşmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler. İlanın tam metninde sınav bilgileri, özel şartlar ve diğer bilgiler verilmektedir.

İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE