Kamil Koç Personel Alım İlanları 2016

Kamil Koç Turizm firması kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. İlan detaylar.

Kamil Koç Personel Alım İlanları 2016
Kamil Koç Turizm firması her sene personel alım sayısını artırıp sefer sayılarını da çoğaltmaktadır. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile Türkiye'nin dört bir yanına giden Kamil Koç firması personel açığının tamamlayabilmek için pek çok farklı pozisyon için personel alım ilanları yayımlamıştır. Söz konusu firmanın resmi internet sitesinde bulunan İnsan Kaynakları bölümünde ki alım ilanlarına göre Kamil Koç firması personel alımları için başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Gelen başvuruların tamamını inceleyen ve uygun bulduğu adaylar ile çalışan Kamil Koç firması yeni personel alımları yapacak.

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alınacak

Kamil Koç Turizm firması 2016 yılı için çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonlarda çalışacak?
Bilet Satış Yetkilisi

Çağrı Merkezi Yetkilisi
Diğer İdari Pozisyonlar
Kaptan (Şoför)
Gizli Yolcu
Yolcu İlişkileri Yetkilisi
Host

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Kamil Koç firması personel alımları yapmaktadır.

Kimler Başvurabilir

Sağlık sorunu iş yapmaya yatkın olmak
Diksiyonu düzgün olmak
Müşteri ilişkilerinde başarılı olmak
İkna kabiliyeti iyi olmak
Boy - Kilo orantılı olmak
Kılık kıyafetine özen gösterir olmak

Yukarıda belirtilmiş olan niteliklere sahip olan adaylar Kamil Koç firmasında istihdam etmek için başvuru yapabilir. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda belirtilmiş olan linki takip ederek formu doldurup müracaat edebilir.

https://y.kamilkoc.com.tr/ik-basvuru

YORUM EKLE