İzmir Kıyı Emniyet Müdürlüğü Personel Alım İlanı Yayımladı!

İŞKUR da yeni ilan yayımlandı. Dün de yayımlanmış olan Kıyı Emniyet Müdürlüğü ilanının üzerine yeni bir ilan eklendi. İzmir Kıyı Emniyet Engelli personel alıyor.

İzmir Kıyı Emniyet Müdürlüğü Personel Alım İlanı Yayımladı!

İzmir ilinde bulunan Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere işçi personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre Kıyı Emniyet Müdürlüğü Daimi / Deneme Süreli çalışacak 1 Kişilik boş kadro ile, Gemi Makineleri İşletme Mühendisi alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü alımını yapacağı mühendis adaylarından, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlüğü olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, ÖSYM tarafından yapılmış olan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına sadece katılmış olmak, Denizcilik Fakültesi, Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Yükseköğretim okullarının Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği bölümü mezunu olmak gibi nitelikler araacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularına bugün 20 Ağustos 2019 tarihi itibari ile başlayabilirler. Adaylar başvurularını en geç 26 Ağustos 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden online olarak veya İzmir İŞKUR bölge müdürlüğüne şahsen yapılacaktır. Aşağıda sizlerle ilgili ilanın bağlantısını paylaşıyor olacağız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005113802

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 16:38
YORUM EKLE