İzmir İZDOĞA 19 Farklı Kadro İle 34 Personel Alımı İlanı Geldi

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDOĞA bünyesine farklı kadrolarda personel alımı ilanı yayımladı. En az İlköğretim mezunu alım yapılacak. İşte kadrolar ve şartlar.

İzmir İZDOĞA 19 Farklı Kadro İle 34 Personel Alımı İlanı Geldi

İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşlarından olan İZDOĞA bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 14 farklı kadro ile 34 personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İlköğretim, Ortaokul, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olan adaylar içerisinden yapılacak. Bu kapsamda İŞKUR Kurum Dışı ilanlarından yayımlanmış olan ilan için başvuru süresi Ekim ayı başında başlayacak. Bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde ilan hakkında detayları aktaracağız.

İLANIN DETAYLARI:

Kurum Adı: İZDOĞA İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Korunması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Çalışma Şekli: Daimi

Toplam Açık İş Sayısı: 34

İZDOĞA ALIM KADROLARI:

 1. 12 Büro Personeli,
 2. 1 Elektrik Elektronik Mühendisi,
 3. 1 Bilgisayar Programcısı,
 4. 1 Biyolog,
 5. 1 Kimyager,
 6. 1 Grafiker,
 7. 1 Orman Mühendisi,
 8. 1 Biyomühendis,
 9. 3 Temizlik Personeli,
 10. 2 Mimar,
 11. 1 Ağır Vasıta Şoförü,
 12. 2 İnşaat Mühendisi,
 13. 1 Makine Mühendisi,
 14. 1 Boyacı,
 15. 1 Plastik Teknisyeni,
 16. 1 Jeoloji Mühendisi,
 17. 1 Laboratuvar Teknikeri,
 18. 1 Makine Resim ve Konstrüksiyon Teknikeri,
 19. 1 Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İZDOĞA personel alımı için adaylar başvurularını bazı nitelikler kapsamında gerçekleştirecek. Bu yönde adaylardan " Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Yapılacak Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek " gibi nitelikler aranacak.

Aynı zamanda alım kadrosuna göre farklılık göstermekle birlikte en az İlköğretim ve en fazla lisans mezunu olan adaylar alınacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İZDOĞA personel alımı için başvurular 02 Ekim 2020 tarihinde başlayacak. En geç 04 Ekim 2020 tarihine kadar alınacak başvurular geçerli sayılacaktır. Adaylar başvurularını sadece Online Başvuru yolu ile yapacaklar. Bu yönde aşağıdaki adrese CV göndererek başvuru yapabilirsiniz.

İnternet Adresi: www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15

İlanın Detayları: media.iskur.gov.tr/41004/izmir-izdoga-tic-san-a-s-04-10-2020.pdf

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER