İstanbul Yeni Havalimanına Yüzlerce Personel Alımı Yapılıyor!

İstanbul Havalimanına personel alım ilanları açıklanmaya devam ediyor. Son olarak kat hizmetlerinde görevlendirilmek üzere personel alım ilanı daha açıklandı. Hali hazırda 23 ilana yüzlerce personel alımı yapılacak. İşte detaylar..

İstanbul Yeni Havalimanına Yüzlerce Personel Alımı Yapılıyor!

İGA personel alımı yapacak!

İstanbul Havalimanına personel alımları için 23 farklı ilan açıklandı. Yeni ilanlarla birlikte yüzlerce personel istihdamı sağlanacak.

İGA havalimanı 2013 yılında başlanılan inşaatı 2018 yılında tamamlayarak, Dünyanın en büyük havalimanları arasındaki yerini alarak Türkiye'de ve diğer Ülkelere uçuş seferlerini başlattı. Havalimanı inşaatı sırasında da personel alım ilanlarında çok sayıda güvenlik personeli alımı yapıldı ve işin olsa ekibi olarak adaylara duyurduk. Yanı sıra teknik hizmetler sınıfında genel idari hizmetlerde ve uzmanlık alanlarında görevlendirilmek üzere her geçen gün yeni ilanlar açıklanıyor. Son olarak kat hizmetleri şefi kadrosundaki orta seviye müdür alınacak.

23 FAKLI İLAN AÇIKLANDI! YÜZLERCE ALIM;

İGA, İstanbul havalimanı kadrolarında istihdam edilmek üzere açıklanan ilanlarda şu kadrolarda istihdam sağlanacak: Mekanik Sistemler Teknisyeni, Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Havalimanı İçi Ulaşım Hizmetleri Personeli, Karşılama Personeli, İnfo Desk Satış Uzmanı, CIP Uzman Yardımcısı, Otomasyon Teknikeri / Teknisyeni, Mekanik BMS ve SAP Uzmanı, Kaynak Teknikeri, Klima Teknikeri, Yangın Alarm ve Ses Yayın Sistemleri Mühendisi, Havalandırma Teknikeri/Teknisyeni, UPS Uzmanı, UC Elektrojen Mühendisi, Terminal Binası Elektrik Sistemler Vardiya Amiri, Terminal Elektronik Güvenlik Sistemleri Mühendisi, Terminal Binası Depolar Sorumlusu, Elektrikli Kapılar Teknisyeni, Elektrik Sistemleri Malzeme Lojistik Teknisyeni, Elektrik Sistemler SAP Uzmanı, Elektrik Sistemler Malzeme Lojistik Uzmanı, Elektrik OG Teknisyeni, Elektrik AG Teknisyeni, Dış Saha Elektronik Sistemler Destek Teknisyeni, Dış Saha Elektrik Sistemler Vardiya Amiri, Tesisat Teknisyeni, Isıtma Soğutma Teknikeri, Su Şartlandırma Teknikeri, Elektronik Sistemler ve Otomasyon Uzmanı, Teknik Müdür poziyonlarında alımlar sağlanacak.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Başvurularda eğitim düzeyinde lise, önlisans ya da lisans mezunu olan adaylara yönelik alımlar bulunuyor. Adayların T.C. vatandaşı olmaları, 18 yaşını tamamlamış olmaları, 19 yaşından gün almış olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları, başvuru yapılan ilanlarda belirtilen niteliklere sahip olmaları istenilmektedir.

BAY-BAYAN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI;

Adayların en çok ilgi gösterdiği alımlardan bir tanesi güvenlik görevlisi alımları olmakta. Buna göre 5188 sayılı kanuna göre özel kimlik kartına sahip olan adayların 35 yaş sınırını geçmemiş olmaları, boy-kilo orantısına sahip olmaları, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, diksyonu düzgün, sözlü iletişimi kuvvetli vardiya esasına göre görevlendirilecek. Kadın ya da erkek özel güvenlik hizmetleri bünyesinde 25 yıl görev yapacak adaylar aranmakta.Dolgun ücret, yemek sgk, servis lojman imkanı gibi sosyal imkanlar sunulacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular kariyer ilan sitesi üzerinden sağlanacak. Başvuru koşulları ve son başvuru tarihi ilan ayrıntılarında yer almaktadır. Adaylar ilanlara aşağıdaki bağlantıdan erişebilirler. Not: Linki kopyalamak ve yeni tarayıcından açmak gerekmektedir.

İlanlara erişmek için: https://goo.gl/L3phUs

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2018, 00:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
İşsiz
İşsiz - 2 yıl Önce

Yüzlerce personel alımı yapılıyor ama bizi almazlar kardeş istediğimiz kadar gelişmiş olalım,çalışmakla filan biryerlere gelinecebilecek bir ülke değil burası tamamen torrrrrrpil

Torpil
Torpil - 2 yıl Önce

Milletvekilli Dayın olsun alırlar seni

Gökhan  meyveci
Gökhan meyveci - 2 yıl Önce

Başvuru nerden yapılıyor b siniför ehliyetim var Atatürk Hava limanında görev yaptım sertifikam var

Yabanci
Yabanci - 2 yıl Önce

Ya ne karaktersizlik bu. Adam gbi bi link koyun kardesim. Linki webde araba yapinca direk bu site cikiyo. Amaciniz ne

Yakup
Yakup - 2 yıl Önce

Tesisatciyim mekanik numaram0439674296

Yakup
Yakup - 2 yıl Önce

Tesisatciyim mekanik numaram0439674296kisazamanda donus yapilirsa cok sevinirim acil ise ihtiyacim var saygilarimla arzederim

Fethi
Fethi - 2 yıl Önce

Paramı var beyne ödeyece