İstanbul ve İzmir Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğü 9 Personel Alacak

İstanbul ve İzmir'de faaliyetlerine devam etmekte olan devlet opera balesi genel müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 9 kamu personeli alım yapacak.

İstanbul ve İzmir Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğü 9 Personel Alacak
Yurdun dört bir yanında bulunan Devlet Opera Balesi Genel Müdürlükleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda kamu personeli alımı gerçekleştirmektedir. Alım ilanları genel olarak İl Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanmakta ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında İzmir ve İstanbul Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğünün toplam 9 kişilik kamu personeli alımı yaptığı görülmektedir.

Alım Yapılacak İller: İzmir ve İstanbul
Alınacak Personel Sayısı: 9

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakıldığında İstanbul ve İzmir Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğünün toplam 9 personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılmaktadır.

İzmir Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğü
Atölye Elemanı - 2 Personel
Orkestra Sanatçısı (Viyolonsel) - 1 Personel
Koro Sanatçısı  - 3 Personel (2 Bas, 1 Soprano)
İstanbul Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğü
Atölye Elemanı - 1 Personel
Orkestra Sanatçısı (Flüt) - 1 Personel
Sanatsal Yardımcı Eleman - 1 Personel

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için toplam 9 kişilik personel alımı yapılacak olup adayların aranan niteliklere uyum sağlaması gerekmektedir. Detayları ve ilanlara ulaşmak isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/2ueGTS

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE