İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı Yapıyor!

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı kadrolar için çok sayıda personel alımı yapıyor.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en önemli havalimanlarından bir tanesi olan ve aylık olarak milyonlarca kişinin ayak bastığı İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı açık pozisyonları için personel alımlarını gerçekleştirmektedir.

Bilindiği üzere İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanını ISG, 2008 yılında işletmesi konusunda 20 yıllığına devir almıştır. Bu süre boyunca ilgili firma havalimanının işletmesi, bakım, onarım, konaklama, yakıt vb. gibi alanlarını yönetmekte olup açık pozisyonları için çok sayıda personel alımları da gerçekleştirmektedir. Peki İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı hangi pozisyonlar için personel alınacak ve detaylar nedir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapılacak Kuruluş: İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı
Farklı Pozisyon Sayısı: 15'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALINACAK POZİSYONLAR

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında istihdam etmek üzere 15'e yakın kadroya çok sayıda personel alımı yapılacaktır. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Mekanik Teknisyeni
Şoför/Sürücü
Depo Elemanı
Depo Elemanı

Otopark Görevlisi
Misafir Karşılama Elemanı
Muhasebe Uzmanı
Kat Görevlisi
Receptionist
Engelli Personel

Yukarıda İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı için alınacak olan pozisyonların bazıları verilmiştir. Başvuru bilgileri aşağıdaki alana paylaşılmaktadır.

BAŞVURULAR

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların aşağıda belirtilen linki takip etmesi, tüm pozisyonları görüntülemesi, ilgili niteliklerin ne olduğunu öğrenmesi ve müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/xKFZvQ
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahrettin
Fahrettin - 2 yıl Önce

Slm gazi antepten fahrettin src belgem var E sınıfı ehliyet var orta okul mezunuyum evliyim 7 cocugumvar ( 05458510206 ) aranizda calismak istiyorum

mustafa
mustafa - 2 yıl Önce

nasıl başvurabilirim

mustafa
mustafa - 2 yıl Önce

sabiha gökçen havaalanına iş için başvuracaktım yükleme boşaltma işi için

Muhammet gümüş
Muhammet gümüş - 2 yıl Önce

Merhaba ne iş olursa yaparım sultanbeyli de oturuyorum yaşım 23 işsizim iş arıyorum çok sıkışıkım bana yardımcı olabilirmisiniz kirada yaşıyorum bi gelirim yok ismim muhammet gümüş

orhan
orhan - 2 yıl Önce

merhaba. mng teknikte 12 yıl uçak bakım. trolley galey çöp kovası yemek arabası mekanik tamir onarın boya. cep 0532 486 74 16

Nusret Avşar
Nusret Avşar - 2 yıl Önce

İs ílanızı baş vurumaktayım 45 yasındayım temizlik görevi cok sirkelerde çalıştım deneyimliyim tel 0539 852 03 85

Can Güngör
Can Güngör - 2 yıl Önce

Her türlü işte calısırım ehliyetim var deneyimim söförlükte fazla servis işi cok yaptım güvenlik görevliside ucak altı calısırım valiz yüklemede hiç sıkıntı degil nereye ihtiyaç varsa orda calısırım

Can Güngör
Can Güngör - 2 yıl Önce

Ehliyetim var deneyimim söförlükte fazla güvenlik görevlisi olarak da tecrübem vardır. Ucak altı valiz yükleme bosaltmada yaparım.