İstanbul Belediyesi Lise, Lisans KPSS'siz Yeni Personel Alım İlanları Açıkladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı 9 Ocak 2020 tarihinde lise ve üniversite mezunu yeni personel alım ilanları açıkladı. Bu alımlarda kpss şartı aranmayacak. Başvurularda istenilen şartlar ve tüm detayları işin olsa farkıyla aktarıyoruz.

İstanbul Belediyesi Lise, Lisans KPSS'siz Yeni Personel Alım İlanları Açıkladı!

Belediye personel alım ilanlarına 9 Ocak tarihinde yenileri eklendi. Buna göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı daha önce oluşturduğu kendi kariyer portalı olan İBB Kariyer üzerinden çok sayıda personel alımları yaptı. Son başvuru süresi geçtiğimiz günlerde tamamlanan alımların ardından Bugün 5 kadroda daha ilan açıklandı.

BELEDİYEYE LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI;

Bilgi işlem kadrosundaki alımlarda adayların lise mezunu olmaları istenilmiştir. Meslek liselerin teknik bölümlerinden; bilgisayar ile elektronik mezunları arasından başvurular yapılabilecek. Buna göre adayların sunucu bilgisayar donanımı ve yazılımları web tasarım ve uygulamalarına hakim olması gerekmektedir. Sosyal medyayı kullanabilen, erp ve coğrafi bilgi sisteminde çalışmış, Zeytinburnu ilçesi ve çevresinde ikamet eden personeller alınacak.

ÜNİVERSİTE MEZUNU ALIMLARI;

ERP geliştirme uzmanı, insan kaynakları uzmanı, bilgi işlem sorumlusu, su ürünleri mühendisi kadrolarındaki alımlarda Lisans mezunu olmak gerekmektedir. Adaların bu kadrolardaki uzman sorumlu ve mühendis kadroları için istihdamlarda iş tecrübesi şartlarını taşımaları istenilmektedir. Diğer yandan adayların başvuru yapmak istedikleri alanlardan mezun olmaları, mesleğin getirdiği yetkinlik ve donanıma sahip olmaları, istenilen alanlarda bilgi sahibi olmaları, askerlik ile ilişiği olmaması gerekli olacaktır. Diğer özel ve genel şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İBB en az lise mezunu personel alımı başvuruları için adayların İBB Kariyer portalına üye olarak bu portala giriş yapmaları başvuru yapılmak istenilen pozisyonda ilana başvuru butonunu tıklamaları gerekli olacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE