İŞKUR'dan 50 Bin Personel Alımı

İŞKUR, en az okur yazar adaylar için Türkiye genelinde 50.622 kişilik personel alım ilanı yayımladı. Farklı kadrolara yapılacak bu çalışmalar için istihdam sağlandığı biliniyor. İŞKUR'un yaptığı tüm çalışmalara birçok kişi ulaşarak istihdama kavuşuyor. İşte tüm detaylar haberimizde...

İŞKUR'dan 50 Bin Personel Alımı

En çok alım yapan kadrolar arasında beden işçisi, temizlik görevlisi, satış danışmanı, makineci, güvenlik görevlisi, reyon görevlisi, kasiyer, garson, konfeksiyon işçisi, çağrı merkezi müşteri müşteri temsilcisi, büro memuru, ön muhasebeci gibi birçok alım yapan bölüm bulunuyor.

İŞKUR'dan Sürekli İstihdam Fırsatı

Yüzlerce farklı kadro için yapılan birçok personel alım ilanı için sadece okur yazar olması bile yetiyor. İlkokul, lise ve üniversite için olan şartlarda belirleniyor. 18 yaşını geçen birçok aday için yapılan personel alımlarından yararlanmak için İŞKUR'a kayıtlı olmanız yeterli oluyor.

İŞKUR Başvuru Şekli

İŞKUR personel alım ilanlarının başvuruları için İŞKUR Bölge Müdürlükleri ve internet üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yeni İŞKUR ilanlarından, memur alımlarından, kamu personeli, asker ve polis alım ilanlarından anında haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

İŞKUR İş İlanlarına ulaşmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx bağlantısını kullanarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 21:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
zeynep özden
zeynep özden - 2 yıl Önce

başvurmak istiyorum

Serkan kaliner
Serkan kaliner @zeynep özden - 2 yıl Önce

Nereye basvurcan...

Şahin tosun
Şahin tosun @zeynep özden - 2 yıl Önce

Hükümlü kadrosu yokmu

Ramazan akkus
Ramazan akkus @zeynep özden - 2 yıl Önce

İskurdan arayabilirsin anca zeynep.ama basvuru yapsanda kayda almiyorlar.

Hikmet Çakmak
Hikmet Çakmak - 2 yıl Önce

Komik bir durum belki ama işkurun sitesinde bulunan ilanlar işkurda ki panoyla uyuşmuyor artı danışmanlar sadece kişi kaydı oluşturmaktan başka bir iş yapmıyor.