İŞKUR Üzerinden Son 1 Günde 892 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu üzerinden açıklanan ilanlarda Türkiye genelinde 81 il ve 957 ilçede personel istihdamları sağlanıyor. İŞKUR üzerinden açıklanan personel ilanlarında kamuya ve özel firmaların ihtiyacı bulunan kadrolarda alımlar gerçekleşiyor. Son bir günde 892 personel alım ilanı açıklandı. İŞKUR yeni iş ilanları haberimizde.

İŞKUR Üzerinden Son 1 Günde 892 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

İŞKUR Türkiye genelinde personel alımlarına yenileri eklendi.

Türkiye İş Kurumu 81 il ve 957 ilçedeki kamu kurumlarında Toplum Yararına programı kapsamında personel alımları ile kamu ya da  firmaların bir çok pozisyondaki eleman ihtiyaçları için ilanlar açıklamaya devam ediyor. İŞKUR istihdama  önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden en çok alım yapılan mesleklerin başında beden gücü personelleri geliyor. Bu kadrodaki alımlar her gün daha da artıyor. Adayların eğitim düzeyinde okur yazar olmalarıyla, beden gücü, temizlik görevlisi pozisyonlarında 14 bin alıma başvuru yapabilirler. Buna göre 1 gün içerisinde kamuya ve özel firmalra ihtiyaç bulunan büro memuru, güvenlik görevlisi, muhasebeci, şoför gibi alım yapılacak kadrolarda 892 ilan daha eklendi.

BAŞVURULAR İÇİN;

Adaylar İŞKUR ilanlarına başvurularda şahsen ya da internet ortamında online olarak başvuru yapabilirler. Buna göre e-şube girişi yapmak ardından, başvuru şartlarına uyan ilanlara son başvuru tarihinden önce başvuru adımlarını tamamlamak gerekiyor. İlanlara başvuru yapmak için profil statüsünün aktif olması gerekiyor. Kamu ilanlarında adres kayıt sisteminden alınan adres bilgileri ile başvuru yapmak mümkün olacaktır. Bireysel kullanıcıların özgeçmiş ve diğer bilgilerini doldurmaları gerekli olacak.

İlanlara erişmek için:

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 09:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
İrfan.  Sağlam
İrfan. Sağlam - 2 yıl Önce

Ordu merkez de varmı

Erdal eren narin
Erdal eren narin - 2 yıl Önce

Sayın yetkililer ben engeli yim ekpss gurdim 72 puan aldim en gelim gizden

Ressam
Ressam - 2 yıl Önce

İlanlara erişemiyoruz