İŞKUR Üzerinden Havalimanı Personeli Alımları Başladı

İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel ilanına göre Havalimanı bünyesinde çeşitli pozisyonlarda ve havayolu şirketlerinde çalışacak personel alımı yapılacağı açıklandı.

İŞKUR Üzerinden Havalimanı Personeli Alımları Başladı

İŞKUR üzerinden yayınlan personel ilanına göre Havayolu içerisinde çalışacak Havalimanı Yolcu Hizmetlieri Görevlisi pozisyonda görev alacak personellerin alınacağı duyruldu. Açıklanan personel ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR resmi sayfasına girerek, sistem bilgileriyle üye girişi yaptıktan sonra personel alım ilanını bularak başvuru yapabileceği açıklandı.

BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDA İSTENİLEN GENEL ŞARTLAR

Havayolu içerisinde çalışacak adaylardan işe alınmadan önce istenilen bazı şartlar bulunmaktadır. Adaylardan istenilen şartlar şu şekildedir; T.C. vatandaşı olması, şirket tarafıdnan eğitim görülmesi ve şartlara ayak uydurması, görevini yapmaya engel sağlık sorununun bulunmaması, erkek adayların askerlik ile ilgili hiç bir ilişkisi olmaması, hiçbir şekilde güvenlik soruşturması ve sicil kaydında bir mukaatın olmaması, arşiv araştırmasının olumlu sonuçlanması. Dış görünüme önem veren ve güler yüzlü olabilmesi, vardiyeli çalışma sistemine uyum sağlayabilmesi gibi şartlar adaylardan istenilen şartlardandır. 

Adaylar yukarıda yazan şartlardan herhangi birine uymaması halinde başvuruları geçersiz sayılacağı açıklanmıştır.

Havayolu Yolcu Hizmetleri Görevlisi Personel Alım İlanı için TIKLAYIN.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çiğdem
Çiğdem - 2 yıl Önce

İlan numarası istiyor yardımcı olurmusınzı

Ayla düz
Ayla düz - 2 yıl Önce

Yaş sınırı varmi

Gkc sh
Gkc sh - 2 yıl Önce

Ücret ne ki 1604 lira mı