İŞKUR Üzerinden En Az Lise Mezunu Hasta Kayıt Kabul Memurları Alınacak! Yeni İlanlar

İŞKUR üzerinden çok sayıda hasta kayıt kabul memurları alımı gerçekleştirilecektir. Yürütülecek alımların tüm detayları haberlerimizde yer almaktadır.

İŞKUR Üzerinden En Az Lise Mezunu Hasta Kayıt Kabul Memurları Alınacak! Yeni İlanlar

35 bin civarında personel alım ilanı yayımlayan İŞKUR üzerinden, hasta kayıt kabul memuru alımı için de ilanlar yayımlanmış durumdadır. Hasta kayıt kabul personeli pozisyonunda görev almak isteyecek kişiler için ilgili ilana dair tüm detaylara haberimizde yer vereceğiz. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilanlara başvurular başlamış ve adaylara başvuru için gerekli bilgilendirmeler sağlanmıştır. Yayımlanan ilan hakkında tüm bilgilere aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz.

Hasta Kayıt Kabul Memuru ne iş yapar?

Hasta kayıt kabul memurları, hastaneye gelen ve ilk müdahale ya da kontrol işlemlerinin gerekli olduğu noktalarda, bilgilerin alınması, dosyaların oluşturulması ve ilgili birimlere yönlendirilmesi noktasındaki personel ihtiyacını karşılamak amacıyla görev alırlar. Görev alanları içerisinde bir hastanın dosyalama ve bilgisayar ortamına kayıt edilmesi gereken tüm bilgi veya dökümanlarının hazırlanmasında etkin rol aldığı gibi, hastanın herhangi bir noktada yönlendirilmesi görevlerini de sağlar. Bu pozisyona başvuru yapacak kişilerin problem çözme odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, kendini ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, kendisini geliştirmeye açık, bilgisayar ve office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. İlgili hasta kayıt kabul memuru alımı için başvurularda adayların en az lise mezunu olmaları gerekli görülmekte, görev alınacak kuruma ya da işletmeye göre farklı nitelikler ya da yabancı dil bilgisi şartının taşınması istenebilmektedir. İlanlara ulaşmak için İŞKUR açık iş ilanları alanına göz atarak arama alanından hasta kayıt yazarak, tüm ilanlara ulaşabilir ve başvurularınızı İŞKUR üye girişi yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehtap Ergiol
Mehtap Ergiol - 2 yıl Önce

Yaş sınırı varmı benim tıbbı sekrelik sertifikam var bilgisayar sertifikam var yaş sınırı ne

35
35 - 2 yıl Önce

inşAllah otuz beş yaş sınırı yoktur.

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun

Hanife
Hanife - 2 yıl Önce

Ben başvuru yapmaya çalışıyorum ama kayt yok diyor yapamyrum neden olabilir yardımcı olurmusn

Gözde
Gözde - 2 yıl Önce

Nereden nasil basvuruyorsunuz

fatma
fatma - 2 yıl Önce

basvuru yapmaya calisiyorum ama sayfa acilmiyor alim yapilacak illerde gozukmuyor yardimci olur musunuz

nur
nur - 2 yıl Önce

Başvuru nerden yapiliyor ben yapamadim benim bilgisayar sertifikam ve bilgisayar sertifikam var kayseride alim varmi

Nazlı
Nazlı - 2 yıl Önce

Nası hasta Kayıt Kabul için başvuru yapabilirim