İŞKUR Üzerinden 42 Kamu Kurumuna Personel Alımı! Başvurular Detayları!

İŞKUR üzerinden kamu kurumları kurum dışı personel, işçi alım ilanlarına başvurular devam ediyor. Devam eden ilanları aktarıyoruz. KPSS şartı olmadan 42 kamu kurumuna personel alımı başvuruları için son haftalar işte gelişmeler..

İŞKUR Üzerinden 42 Kamu Kurumuna Personel Alımı! Başvurular Detayları!

Türkiye İş Kurumu ile Devlet Personel Başkanlığı kamu ve özel sektörde milli istihdama önemli katkılar sağlıyor. İŞKUR üzerinden 7 Şubat tarihi itibari ile 42 bin personel alımı yapılacak. bu alımlarda kamu kurumu ilanları ile özel sektör iş ilanları da bulunuyor. İŞKUR'un sunduğu hizmetlerde işsizlik sigortası, kamu memur alımı, kurum dışı kamu işçi alım, iş başı eğitim programları, toplum yararına programları, girişimcilik programları engelli istihdamı gibi alım türleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesi olan kurum dışı kamu işçi alım ilanlarında 42 kamu kurumu personel alımı yapacak!

Personel alım ilanlarında adayların başvurularını ilgili kurumlara yapabilecekler. Adaylar TÜBİTAK, Belediye ve diğer kamu kurumalarında görev alacaklar. iş gücü talep formlarını İşkur üzerinden açıklayan kurumlar başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerinde ilan etmekte. İlgili ilanlara erişmek için https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ adresini yeni tarayıcıdan açarak başvuru şartlarına ve detaylara erişebilirsiniz. Alım yapacak kurumları ise şu şekilde;

Ayrıca Devlet Personel başkanlığında 7 şubat tarihinde ilan edilen 110 kamu kurumunda düşük kpss ile alımlar yapılack. Mersin Üniversitesi 67 sağlık personeli alımı yapacak. Bu alımlarda ilan tarihindne itibaren 15 gün içersinde başvuru yapılabilecek. TÜBİTAK ilanlarında araştırmacı ile Ar-Ge görevlisi personelleri alınacak. Detaylara erişmek için tıklayın

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Faysal otanç
Faysal otanç - 2 yıl Önce

İşsizlik bizde katılmak istiyoruz