İŞKUR Üzerinden 105 Bin Personel Alınıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü kapsamında işçi, memur ve kamu personeli alımları ilanları yayımlanmaya devam ediyor. 105 bin açıkta iş ilanı kapsamında bulunuyor. Peki detaylarda neler yer alıyor? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

İŞKUR Üzerinden 105 Bin Personel Alınıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlar Milli İstihdam Seferberliği adı altında yayımlanıyor. İstihdam Seferberliğine en çok destek veren kurum olan Türkiye İş Kurumu bugüne kadar yayımlamış olduğu iş ilanları ile binlerce kişiyi iş sahibi yaptı ve istihdama kavuşturdu. Şu anda 105 bin açık olduğu ve bu açıklara işçi, memur ve kamu personeli alımı yapılacağı biliniyor. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak?

İŞTE DETAYLAR

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından Milli İstihdam Seferberliği adı altında iş ilanları yayımlanıyor. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesinde 105 bin açık iş ilanı bulunmakta. Çoğu alanda yayımlanan ilanlar da en çok alım yapılan bölümler ise aşçı, beden işçisi, büro memuru, çağrı merkezi personeli kadroları bulunuyor. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapabilecekler. Yine başvuruda bulunmak isteyen adaylar hangi kadrolara alım yapıldığını İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden görebilirler. Bu kadrolara başvuruda bulunmak isteyen adaylarda belirli şartlar aranmakta olup bu şartlar da her kadroya ayrı ayrı genel olarak belirtilmiştir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serpil Akçay
Serpil Akçay - 3 yıl Önce

Neden hiç yemek şirketine yapacak olmuyoristiyor8m istiyorum bana lütfen

SIRADAKİ HABER