İŞKUR TYP Kapsamında En Az İlkokul Mezunu 50 Bin Personel Alımı Yapılıyor

İŞKUR, Toplum Yararına Programı kapsamında Türkiye geneli en az ilkokul mezunu 50 bin işçi alımı yapıyor. Başvurular nasıl yapılır?

İŞKUR TYP Kapsamında En Az İlkokul Mezunu 50 Bin Personel Alımı Yapılıyor
İŞKUR aracılığı ile düzenlenmekte olan toplum yararına programı kapsamında yurt genelinde binlerce personel alımı yapılmakta olup. İlkokul, ortaokul, lise, önlisans, lisans mezunu binlerce personel alımı gerçekleştirmektedir. Alımlar Türkiye geneli yapılmakta olup her il farklı farklı pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirilecektir.

İŞKUR'un resmi internet sitesinde bulunan Toplum Yararına Programı bölümünde tüm ilanlar bulunmakta olup yapılan sorgulama ile Türkiye geneli İŞKUR TYP 50 bin personel alımı yapıldığı görülmektedir.

SON BAŞVURU: 3 Mart 2017

İŞKUR, Toplum Yararını Programı kapsamında Türkiye geneli toplam 50 bin personel alımı yapıldığı görülmekte olup tüm pozisyonlar için ayrı ayrı nitelikler ve mezuniyet şartları aranmaktadır. Başvurular halen devam etmekte olup 3 Mart 2017 tarihine kadar müracaatlar devam etmektedir.

MÜRACAATLAR NASIL YAPILACAK

İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında Türkiye geneli 50 bin personel alımı gerçekleştirildiği görülmektedir. Peki müracaatlar nasıl yapılacak ve adayların hangi adımları izlemesi gerekmektedir.

Müracaat etmek isteyen adayların en yakın İŞKUR müracaat merkezlerine gitmesi ve gerekli başvurularını yapması gerekmektedir. İŞKUR'a müracaat eden adaylara uygun pozisyonlar için başvuru yapmasına olanak sağlanacak ve noter huzurunda yapılacak kura çekilişinden sonra pozisyona yerleşen aday belirlenecektir. İş kapsamında adaylar 6 veya 9 ay boyunca istihdam edecektir.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 23:22

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadikmeral
Sadikmeral - 4 yıl Önce

50binkisi 9aysonra yine işsiz kalacak çözüm bulsunlar

Kúrsat kahraman
Kúrsat kahraman - 4 yıl Önce

Ís istiyorum engelliyım