İŞKUR TYP Kapsamında Binlerce Kamu Personeli Alımı Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR Toplum Yararına Program TYP kapsamında binlerce kamu personeli alımı yapılıyor. Peki alınan pozisyonlar ile detaylar nelerdir?

İŞKUR TYP Kapsamında Binlerce Kamu Personeli Alımı Yapılıyor!

Ülkemizin önemli kuruluşlarından bir tanesi olarak görevlerine devam etmekte olan Türkiye İş Kurumu İŞKUR Toplum Yararına Program TYP aracılığı ile kamu kurumları açık olduğunu tespit ettikleri pozisyonlar için geçici süreli istihdam etmek üzere kamu personeli alımları gerçekleştirmektedir.

İşin Olsa ekibi olarak sizler için Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yayımlanan tüm Toplum Yararına Program TYP ilanlarını birleştirdik. Buna göre farklı iller için farklı pozisyonlarda görev yapmak üzere binlere kişilik geçici süreli kamu personeli alımı yapılacaktır. Peki detaylar nedir?

POZİSYONLAR NEDİR? KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR Toplum Yararına Program TYP kapsamında binlerce kişilik geçici süreli kamu personeli alımı ilanı yayımlandı. Peki pozisyonlar nedir? Buna göre alımlar ağaçlandırma ve çevre temizliği pozisyonları için yapılacak olup başvuru yapacak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olmak, İŞKUR'a kayıtlı işsiz olmak, emekli olmamak, ilgili bölgede ikamet ediyor olmak şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR Toplum Yararına Program TYP kapsamında binlerce kamu personeli alımı yapılmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre adayların Adana, Gümüşhane illeri için başvurularını yapması gerekmekte olup müracaatlar için tarayıcılarınızın url bölümüne https://goo.gl/qF5ryR linkini yapıştıracak olan adaylar ara butonuna basarak tüm ilanları görüntülemesi ve istediği kadro için başvurusunu tamamlaması gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE