İŞKUR Türkiye Geneli 1.500 Büro Memuru Alımı Yapacak!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Türkiye genelinde en az lise mezunu olan personeller alınacak. Alım yapılacak personeller hangi başvuru şartlarını taşımaları gerekiyor. İŞKUR bin 500 büro memuru detayları neler?

İŞKUR Türkiye Geneli 1.500 Büro Memuru Alımı Yapacak!

Özel firmaların personel ihtiyacının giderilmesi için Türkiye genelinde alımlar yapılacak. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacak personel alımlarında 1.500 büro memuru istihdam edilecek. Genel büro memuru alımına başvuru yapacak olan adayların hangi başvuru şartlarını taşıması gerekiyor.

İŞKUR üzerinden yapılacak genel büro memuru alımlarında 1500 kişilik alım ilanı bulunmakta. Adaylar iş ilanlarına başvuru yapabilmeleri için 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekiyor. Adaylar Office programlarına hakim, bilgisayar kullanabilen olması gerekli olacaktır. Firmaların büro memuru alımlarında başvuru özel şartlarını taşımaları gerekecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR iş ilanlarından genel büro memuru alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar işkur portal sistemi üzerinden T.C: Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapmaları, üye olmayan adaylar yeni üyelik oluşturmaları gerekiyor. İlan detaylarını görmek ve iş başvurusu yapmak için e devlet ile giriş yapmakta mümkün olacak.

Aşağıdaki linki kopyalayıp tarayıcıdan açabilir. Alım yapılan büro memuru ilanlarına erişebilirsiniz.

İlanlara erişmek için: https://goo.gl/thPkNK

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 14:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre komurcu
Emre komurcu - 2 yıl Önce

meslek lisesi meyzunuyum orta derecede of is programlarına hakimim 38 yaşındayım.
bende büroda çalışabilirmiyim.uzun zamandır çalışmıyorum.
05415370812