İŞKUR Tecrübeli-Tecrübesiz 4 Bin 339 Satış Danışmanı Alımı Yapacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden Türkiye genelinde 4 bin 339 satış danışmanı personel alımı yapılacak. Başvurular Başladı 30 temmuz tarihi itibari ile satış danışmanı alımı yapan firmaları hangiler? Başvuru şartları neler? Nasıl başvuru yapılacak?

İŞKUR Tecrübeli-Tecrübesiz 4 Bin 339 Satış Danışmanı Alımı Yapacak!

Özel firmaların satış danışmanı ve uzmanı ihtiyacının giderilmesi için çok 3 Bin 339 kişilik personel alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden açıklanan personel alım ilanına göre Türkiye genelinde bulunan firmalarda tecrübeli yada daha önce iş tecrübesi bulunmayan adayların başvuruları kabul edilecek. Adaylar iş alımlarında eğitim düzeyinde en az ilk öğretim mezunu olmak yeterli olacak. İŞKUR üzerinden personel, işçi alımlarına başvuru yapacak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekmektedir.

SATIŞ DANIŞMANI BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Satış danışmanı ve uzmanı alımlarında İşkur üzerinden e şube aracılığı ile başvuru yapılabilecek. Adaylar İşkur Şubelerine ya da  istihdam ofislerine şahsen başvuru yapmaları halinde iş ve meslek danışmanları aracılığı ile aradıkları pozisyonlarda alımlara başvuru yaparak, başvuruların ardından kabul edilmelerinin ardından mesleklerine kavuşabilecekler. Adayların başvuru yapabilecekleri 4 Bin 339 Satış danışmanı ve uzmanı alımlarına aşağıdaki linki kopyalayıp tarayıcıdan açılmasıyla başvuru adımlarını son başvuru tarihinden önce yapmaları gerekli olacaktır.

Başvuru yapmak için: https://goo.gl/uQesSa

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2018, 22:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER