İŞKUR İş Ve Meslek Danışmanı (İMD) Alımı Sonuçları Açıklandı! Sonuç Ekranı

İŞKUR bünyesinde çalışmak üzere personel ilanı yapan adayların başvuru sonuçları az önce açıklandı. Detayları sizler için derleyerek haberimize yansıttık.

İŞKUR İş Ve Meslek Danışmanı (İMD) Alımı Sonuçları Açıklandı! Sonuç Ekranı

İŞKUR bünyesine yapılan personel ilanı başvurularının sonuçları açıklanarak, bir çok adayın merakı giderildi. Geçtiğimiz aylarda (25-4 Temmuz) tarihleri arasında yapılan İŞKUR İMD başvuru alımları bugüne kadar açıklanmayarak birçok adayın merakına neden olmuştu. Yapılan başvurular detaylı bir şekilde incelenerek adayların İŞKUR bünyesinde çalışmaya yeterli düzeyde olup olmadıkları yapılan araştırmalar ile belirlendi. Belirlnen sonuçlara göre de İŞKUR az önce resmi sitesinden yaptığı açıklamayla birlikte alınan İMD başvurularının sonuçlarını açıkladı.

İŞKUR TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU

İŞKUR tarafından yayımlanan duyura göre 21 Haziran 2018 tarihinde yine İŞKUR üzerinden açıklanan duyuruya göre İMD (İş ve Meslek Danışmanı) ilanına başvurular alınmaya başlanıp sözlü sınava girmeye hak kazanıp kazanmadıkları belli olmuştur. Adayların sonuçlarını sistem üzerinden girdikleri bilgileriyla ulaşabileceği gibi İşin Olsa haber sitesi olarak da sizler için haberimizin altına sonuç ekranının linkini koyuyoruz. Linke tıklayarak bilgileriniz ile sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Adaylar sonuç ekranında kazanıp kazanmadıklarını göreceği gibi " Sözlü Sınav Yerleri" de kazanan adaylara belirtilmiş oldup adayların saate, yere, ve tarihlere iyi bakmaları gerektiği açıklanmıştı. Sözlü sınav sonrası kazana asil liste ve oluşturulan yedek lise; kurumumuzun resmi internet sitesinden ilan edileceği belirtilerek, resmi duyurunun haricinde adreslere tebligat gitmeyeceği belirtildi.

İŞKUR'un düzenlediği İMD pozisyonu için açıklanan sonuç ekranına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 16:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
üniversiteli
üniversiteli - 1 yıl Önce

imd mülakat sınavı hakkında bilgisi olan var mı?

üniversiteli
üniversiteli - 1 yıl Önce

arkadaşlar 3 katından daha az başvuru oldu.neden biliyor musunuz?1 tercihte 1 kişi alınacak başvuru 1 kişi(taban ve tavan puanı aynı).bir yerde de 5 kişi alacaklar 1 kişi bavurmuş imd için

üniversiteli
üniversiteli - 1 yıl Önce

iki alım beraber yayınlandı.ama imd alımında bildiğiniz gibi imd'ye mülakat getirildi.daha mülakatlar yarın başlayacak. büro personelinde mülakat olmadığı için biraz geç açıklanması normaldir arkadaşlar

üniversiteli
üniversiteli - 1 yıl Önce

arkadaşlar imd mülakatına giren var mı?konular ve içerik neler?bildirirseniz memnun oluruz

karya
karya - 1 yıl Önce

bu açıklanan sonuçlar iş ve meslek danışmanlığı sonuçları ilan açıldığında büro personeli ve iş ve meslek danışmanı adı altında açılmıştı.peki büro personeli alım sonuçları nerede?

Çaresiz
Çaresiz - 1 yıl Önce

Peki büro personeli sonuçları ne zaman aciklanacak

Deniz
Deniz - 1 yıl Önce

Büro personeli alım sonuçları neden açıklanmadı

Meraklı
Meraklı - 1 yıl Önce

Neden büro personeli başvuru sonuçları açıklanmıyor? İşkur bu iki ilanı birlikte açtı. Neden sadece IMD nin sonuçlarını açıklıyor?