İŞKUR ile Belediyelere KPSS'siz 558 Personel Alımı! Başvurular Devam Ediyor.

Türkiye geneli bir çok belediye KPSS'siz personel alımı yapıyor. Belediyelere gerek düşük kpss ile gerek kpss sınavı olmadan personel alımı yapılacak. İŞKUR belediye işçi ve personel alım ilanlarını yayımlandı. İŞKUR ilanları haberimizde

İŞKUR ile Belediyelere KPSS'siz 558 Personel Alımı! Başvurular Devam Ediyor.

19 Mayıs tarihi itibari ile Türkiye İŞ Kurumu aracılığı ile Türkiye geneli 117 binden fazla işçi ve bir çok pozisyonda personel alımı yapılıyor. Kamu kurumları personelalımları da yapan İŞKUR belediylere kpss siz personel alımı yapılacağını duyurdu. Hangi belediyelerde personel alımı yapılacak? Belediye işçi alım başvuruları devam edenler hangileri?

ALIM YAPAN BELEDİYLER!

Menemen, Muratpaşa, İnebolu, Denizli, Samsun, Ortaca, Uluborlu, Subaşı, Bilecik, Tekirdağ, İstanbul il ve ileçelrinde belediylere düşük Kpss ile yada KPSS'siz alımalr yapılacak. Alım yapıalcak olan belediyler hangi poziyonlarda alım yapılacağı da belli oldu.  

ALIM YAPILAN POZİSYONLAR;  

Türkiye geneli işçi ve personel alımı yapan belediyelerde eğitim düzeyinde okur yazar, ilköğretim mezunu olması yeterli olacak. Bazı pozisyonlarda alımlar 5 ay 29 gün geçici çalıştırmak için alım yapılacak. Başvuru yapılacak olan unvanlar; İnsan Kaynakları Uzmanı  Beden İşçisi (Genel)  Vakumlu Yol Süpürme Araç Operatörü  Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller  Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller(Hamurkar)  Diğer Bilgisayar Makinesi Operatörleri  Kamyon Şoförü  Çöpçü  Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı)  Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü  Bahçıvan  Garson (Servis Elemanı)(Şef Garson)  Mutfak Şefi  Cankurtaran  Kasiyer Barmen-Barmaid  Aşçı Yardımcısı  Servis Komisi  Bulaşıkçı (Stevard) Görüntü ve Ses Sistemleri Bakım Onarımcısı  Şoför (Yolcu Taşıma) pozisyonlarında alımlar yapılacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacak. İŞKUR ilanlarına erişmek ve başvuru yapmak için özgeçmiş oluşturmak ve son başvuru tarihinden önce başvuru yapılacak olan ilan detaylarına göre belge teslimi için gerekli olan işlemleri tamamlamak gerekiyor. İlanlara erişmek için İşyeri Ünvanına Belediye olarak giriş yaparak aramak gereklidir. 

Başvuru için: https://goo.gl/R9G8f3

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 23:58

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eray
Eray - 2 yıl Önce

BEN IS ARIYORUM BANA GÖRE IŞ OLURMU LÜTFEN

Müşerref
Müşerref - 2 yıl Önce

Bazı işlerin hangi ilde oldugu yazılmamış.

Nilgün
Nilgün - 2 yıl Önce

bende acil is arıyorum lütfen bana yardım edin nolur belediyede bir is istiyorum 39 yaşındayım lise MEZUNUYUM bilgisayar diksiyon sertifikam var ehliyetim var