İŞKUR ile Ankarada 4 Binden Fazla Memur, İşçi ve Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden 10 Ağustos tarihi itibari ile 4 Binden fazla personel, memur ve işçi alımı yapılacak. Tecrübeli, tecrübesiz olan adayların başvuru yapabilecekleri personel alım ilanları hangileri? İŞKUR Ankara personel alım ilanları haberimizde.

İŞKUR ile Ankarada 4 Binden Fazla Memur, İşçi ve Personel Alımı Yapılacak!

İŞKUR Ankara ilinde personel alım ilanları yayımladı!

Türkiye İş Kurumu kamuya ve özel firmalara personel alımları yapmaya devam ediyor. İŞKUR çok sayıda Ankara ilinde personel alımı yapacak. Adayların Ankara'da görev yapmak üzere işçi, memur ve personel alımı yapabileceği, 2 Bin'e yakın ilan yayımlandı. Buna göre başkent Ankara'da yaşan adayların başvuru yapabilecekleri alımları aktarıyoruz.

ANKARA KAMUYA MEMUR ALIMLARI;

Kamuya İŞKUR üzerinden yapılacak alım ilanlarında; şoför ve teknisyen alımlarına başvurular devam ediyor. Buna göre Haymana Belediyesinde görev almak üzere makam şoförleri alınacak. Yapılacak alımda kura ile adaylar yerleşecek. Buna göre 28 Ağustos tarihine kadar başvuru alınacak. Diğer alımlarda ise DSİ Genel Müdürlüğüne yapılacak personel alımlarında en az lise mezunu teknisyenler alınacak. Adayların KPSS puanı şartı olmadan başvuru yapabilecekleri alımlarda inşaat teknolojisi teknisyeni kadrosunda görev alacaklar.

ANKARA PERSONEL ALIMLARI;

İŞKUR Ankara ili genelinde il merkez ve ilçesinde 4 Bin'e yakın sayıda personel alım ilanlarına başvurular devam ediyor. Bir çok pozisyondaki alımlarda teknisyen, teknikeri büro memuru, ön muhasebe görevlisi, depo görevlisi, işçi gibi pozisyonlar için alımlar yapılacak.

BAŞVURULAR;

Adaylar başvurularını İŞKUR il/ilçe şubelerinden yada hizmet merkezlerinden yapabilecekler. Diğer yandan İŞKUR e şube portalı üzerinden de seçi detaylarından  Ankara ili seçilerek ve meslek seçimi yapılarak  alım ilanlarına erişebilecek. 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 22:19

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 1 yıl Önce

Ankrda iş arıyorum bahçivanlık olur temizlik olur 05368595440