İŞKUR'da Yayımlandı! 30 Şehirde Kadrolu Personeli Alınıyor!

İŞKUR Kurum dışı yayımlanan ilanlara göre 30 şehirde bulunan kurum ve kuruluşlara kadrolu olarak personel alımı yapılıyor.peki hangi şehirlerde alınıyor.

İŞKUR'da Yayımlandı! 30 Şehirde Kadrolu Personeli Alınıyor!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre farklı şehirlerde bulunan kurumlar ve kuruluşlar bünyelerindeki eksikliği karşılamak adına personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. Bu haberimizde sizlere alım yapılacak pozisyonlar, Alım yapılacak şehirler ve başvuru şartları hakkkında bilgileri aktarmaya çalışacağız.

HANGİ ŞEHİRLERDE PERSONEL ALINACAK?

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilanlara göre, Aydın, Çankırı, Muğla, İzmir, Çanakkale, Ankara, Antalya, Konya, Bursa, Hatay, Burdur, Tunceli, Erzurum, Aksaray, Kırıkkale, Yalova, Eskişehir, Tekirdağ, Manisa, Karaman, Muğla, Burdur, Sakarya, Mersin, Denizli, Afyonkarahisar, Denizli, İzmit, Karaman ve Yozgat illerinde personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPACAK KURUM VE BELEDİYELER?

Yukarıda sizlerle paylaştığımız 30 farklı şehirde personel alımı yapılacak. Alımlar yüzlerce boşluk ile yapılacak. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız görüntilerde yayımlanmış olan ilanları ve son başvuru tarihlerine ulaşabileceksiniz.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Yukarıda sizlerle paylaştığımız kurumlar personel alacak. Alımlar farklı pozisyonlara yapılacak. Bu yönde yayımlanmış ilanlara göre, Kazı İşçisi, Daimi İşçi, Vasıfısz İşçi, Şoför, Temizlik İşçisi, Sürüpgeci, Büro İşçisi, İş Makinası operatörü, Su tesisatçısı, Arkeolog, Park ve Bahçe Bakım Elemanı, Gıda Teknikeri, Büro Personeli, Yolcu Taşıma Şoförü, Garson gibi kadrolarda alım yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İŞKUR aracılığı ile dışarıdan işçi alımı ilanlarına başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Görevini yapmasına engel  olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az okuryazar ve ilköğretim mezunu olmak şartları aranır. Ayrıca alım yapılacak pozisyona göre adayların ilgili belgelere sahip olmaları gerekmektedir. 

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar öncelikle belirtilen şartları taşıyor olmaları gereklidir. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar kurumların istedikleri başvuru belgeleri ile birlikte ilgili kurumlara şahsen yapılması gerekmektedir. İlanlara ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BAŞVURU VE İLANLARIN ADRESİ: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 15:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan BOSTAN
Serkan BOSTAN - 2 yıl Önce

Kamu yönetimi mezunuyum farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen

Kamile can
Kamile can - 2 yıl Önce

Tabı aynen katılıyorum eskişehır olmuyor çünkü burda bir hıkmetse olmuyor

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Tum sehirlerde alim olsun 1 tane alim yapmasin o kesin trabzon dur.her il ilan yayinlar bizimkiler elatindan doldururlar

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Ne hikmetse Trabzonda hiç alım olmuyor. Ee tabi el altından aldıklarını unutmuşum ;)

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Link konuluyor linke tıklayınca link açılmıyor?

SIRADAKİ HABER