İŞKUR Bünyesinde Çalışacak Personel Alımı Yapılmaktadır

İŞKUR resmi İnternet adresinden yayımlanan duyuruya göre; İŞKUR'un istihdam projesi çalışmalarında danışmanlık yapacak personellere ihtiyaç duyulduğunu açıkladı. Bizlerde bu personel alımıyla ilgili başvuru şartlarını sizler için derledik.

İŞKUR Bünyesinde Çalışacak Personel Alımı Yapılmaktadır

İŞKUR tarafından yayınalann personel ilanına göre bu sefer kendi bünyesine personel alımı yapacağını açıkladı. İŞKUR'un üzerinde çalışmalar yaptığı yeni proje olan istihdam projesini de görev almak üzere personel alımı yapıtğını başvuracak adayların da belirtilen başvuru şatlarına göre hareket etmeleri gerektiğini söyledi.

İŞKUR'un üzerinde çalışamları yoğunlaştırdığı "Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları için İstihdam Desteği Projesi kapsamında yürütmüş olduğu çalışmalar bir çok bakanlık tarafından da destek gelmektedir. Üstelik bakanlıkların yanı sıra Dünya Bankası'nın da işin içinde olduğu ve Avrupa Birliği tarafından da finansal açıkların kapatıldığı bu projeyle ilgili olarak danışman ihityacı bulunulduğunu ve alımların yapılması için İŞKUR üzerinden personel alımı için seçenek sunulduğu açıklandı.

İŞKUR üzerinden yapılan resmi açıklama ise şu şekilde yayınlandı " Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlı koordinasyonunda yürütülen ve proje kapsamı içerisinde görev ve sorumluluklar bulunan ilgili Daire Başkanlıkları kapsamı içerisinde proje süresi boyunca İŞKUR bünyesinde çalışmak isteyen bireysel danışmanlara ihtiyaç duyulmuştur" açıklamasıyla personel alımının olduğu açıklandı.

DANIŞMANLIĞA GEREK DUYULAN POZİSYONLAR

İŞKUR bünyesinde bulunan ve danışmanlık gereksinimi duyulan pozisyonlar şu şekildedir; Mali Yönetim Danışmanlığı (2), Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı (2), Yazılım Analiz Danışmanı (1), Yazılım Geliştirme Danışmanı (3), Yazılım Test Danışmanı (1), Proje Uygulama Danışmanı (2), İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Danışmanı (1), ve İletişim Danışmanı (1) olarak açıklama yapıldı.

POZİSYONLAR için GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak ve erkek adayların askerlik ile ilgii bir sorunu bulunmaması, ilgili bölümlerden mezun olmak, adli sicil kaydının temiz bulunması, herhangi bir sağlık sorununun olmaması adaylardan istenilen genel şartlardandır.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 11:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
ceren ceylan
ceren ceylan - 2 yıl Önce

başvuru işkurun sitesinde görünmüyor

Gamze yavuz murat yavuz
Gamze yavuz murat yavuz - 2 yıl Önce

Ikiside muhasebe bitirdiler

arif
arif - 2 yıl Önce

lıse mezunuyum 35 yasındayım 15 senedır soforluk yapıyorum sıgara ve alkol kullanmıyorum iş arıyorum yardımcı olursanız sevınırım

Gamze yavuz murat yavuz
Gamze yavuz murat yavuz - 2 yıl Önce

Muhasebe bitirdiler hala işsizler yardimci olursaniz sevinirm

Ali Altun
Ali Altun @Gamze yavuz murat yavuz - 2 yıl Önce

Türkiye de işmi var sanki hele hele bizim bu urfada

bahar
bahar - 2 yıl Önce

Nereden basvuruyoruz ve hangi bölum bitirmek gerekiyo bilen varmi

Hüseyin gül
Hüseyin gül - 2 yıl Önce

Ya arkadaşlar iskurdan ışe girdim 1 buçuk ay oldu para vermediler sigorta yok yemek parasi yok servis yok devletimiz sigortasız isci çalıştırıyor bu nasil adalettir arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum girmenizi siz bilirsiniz yinede

Eyüp Ceyhan
Eyüp Ceyhan - 2 yıl Önce

Makine operatörü yum belgem var pasaport var ROK makinesi ankaraj makinesi fore kazık makinası ve eskavator kullanıyorum iş Ankara'da olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Serkan
Serkan - 2 yıl Önce

Sanli urfanin siverek ilçesinde yaşıyorum iş sizin yardımcı olurmusunuz