İŞKUR Aracılığıyla Temizlikçi Alımı Yapılıyor! İşte Başvuru Şartları ve Detayları

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda temizlik görevlisi pozisyonuna yönelik personel alımı gerçekleştirilecektir. Temizlikçi alımı hakkında başvuru detayları ve bilgileri haberimizde...

İŞKUR Aracılığıyla Temizlikçi Alımı Yapılıyor! İşte Başvuru Şartları ve Detayları

Kamuya memur ve personel alımları sürerken, İŞKUR üzerinden özel sektöre yönelik ilanlar da yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan memur personel alımlarında, hem özel sektöre hem de kamuya işçi alımları gerçekleştiriliyor. Bu nedenle yayımlanan ilanlarda detaylara göz atılması ve ilan niteliklerinin detaylı olarak incelenmesi gerekmektedir. Yürütülentemizlik görevlisi alımlarında da hem kamuya hem de özel sektöre yönelik ilanlar bulunduğundan, başvuru yapacak ziyaretçilerimizin temizlikçi ilanının bulunduğu alana tıklayıp, ilgili sayfayı ziyaret edip başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. İŞKUR ilanına başvuru yapacak adayların aşağıdaki bağlantı üzerinden temizlikçi pozisyonu için yayımlanmış alımlara göz atmaları mümkündür.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ - TEMİZLİKÇİ ALIMI YAPILACAK | BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan çok sayıdaki temizlikçi alımına başvurular yine iskur.gov.tr adresi üzerinden online olarak yapılabilecektir. Başvuru yapacak adayların kamu haklarından mahrum olmaması, kişisel temizliğine dikkat etmesi, dış görünüşüne önem vermesi, takım çalışmasına yatkın olması, eğitim şartlarını taşıması, kendisine verilecek görevleri yerine getirmesi ve mesleğiyle alakalı bilgi ya da tecrübe sahibi olması gerekli görülmektedir. Yayımlanan ilanlara başvurularda adayların hak mağduriyeti yaşamaması adına İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinde görev yapmakta olan iş ve meslek danışmanlarına müracaat etmeleri önerilmektedir. Elbette adaylar kuruma gitmeden de online şekilde başvuru yapabilirler.

İLANLARI TAKİP ETMEK VE BİLDİRİM ALMAK İÇİN UYGULAMALARIMIZI İNDİRİNİZ

İŞKUR ilanları, kamuya memur personel alımları ve çok daha fazlasından cep telefonunuza bildirim almak için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Uygulamalar için tıklayınız.

Temizlikçi ilanı için tıklayınız.

YORUM EKLE