İŞKUR Aracılığı ile Bin 700 Çağrı Merkezi Personeli Alınıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında Türkiye geneli toplam bin 700 kişilik alımın yapıldığı görülmektedir.

İŞKUR Aracılığı ile Bin 700 Çağrı Merkezi Personeli Alınıyor
Ülkemizde hizmetlerini sürdürmeye devam eden şirketler açık pozisyonları için personel alımı gerçekleştirmeye devam etmektedir. Kuruluşların bir bölümü personel alımlarını resmi internet sitesinden yayımladığı gibi yine alımları İŞKUR üzerinden de yapmaktadırlar.

İŞKUR üzerinden çağrı merkezi müşteri temsilcisi pozisyonu için alınan ilanlara bakıldığında toplam bin 700 kişilik personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki hangi firmalar alım yapıyor. Detaylar nedir?

DETAYLAR

Müracaat Muatap: İŞKUR
Alınacak Pozisyon: Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Alınacak Personel Sayısı: Bin 700
Alım Yapan Firma Sayısı: 120
En Az Mezuniyet: İlköğretim

HANGİ FİRMALAR ALIM YAPIYOR


İŞKUR üzerinden 120 farklı firma için toplam bin 700 kişilik alımın yapıldığı görülmektedir. Peki hangi firmalar çağrı merkezi müşteri temsilcisi pozisyonu için personel alımı gerçekleştirmektedir.

Türkiye geneli büyük ve küçük çaplı olmak üzere çok sayıda özel sektör firması kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı gerçekleştirmektedir. Adayların tüm alım yapan firmaları görüntülemek için aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

BAŞVURULAR

120 farklı firma toplam bin 700 kişilik çağrı merkezi müşteri temsilcisi pozisyonuna personel alıyor. Peki başvurular nasıl yapılır. Adaylar bulundukları il İŞKUR müracaat merkezlerine giderek illerinde çağrı merkezi personeli olup olmadığını öğrenebilir ve yine aşağıda ki bilgiden de adaylar sorgulama yapabileceği gibi müracaatlarını gerçekleştirebilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10436

DİĞER ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuray koç
Nuray koç - 3 yıl Önce

Îş istiyorum. Çocuklarım var para göndermem lazım sesimi duyunca lütfen