İŞKUR Aracılığı ile Bin 260 Büro Memuru Alınıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında en az ilköğretim mezunu bin 260 büro memuru alımı yapıldığı görülmektedir.

İŞKUR Aracılığı ile Bin 260 Büro Memuru Alınıyor
Faaliyetlerini sürdürmekte olan kuruluşlar kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Özel sektör kuruluşları alımlarını interaktif iş ilanları siteleri ile yaptığı gibi yine alım yapılacak pozisyonları İŞKUR üzerinden de duyurmaktadır.

İŞKUR üzerinden en çok rağbet gören kadrolar arasında yer alan büro memuru pozisyonu için bin 260 kişilik personel alımı yapıldığı görülmektedir. Tüm Türkiye geneli personel alımı yapılacak olup adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Peki detaylar nedir?

DETAYLAR

Başvuru Muatap: İŞKUR
Alınacak Personel Sayısı: Bin 260
En Az Mezuniyet: İlköğretim
Özel Sektör / DaimiHANGİ FİRMALAR ALIM YAPIYOR


Türkiye Geneli büro memuru kadrosu için toplam bin 260 kişilik personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılıyor.

BEREKET CAN TELEKOMÜNİKASYON TİCARET SANAYİ PAZARLAMA LİMİTE
YARDIMCI MATBAA VE D J TAL BASKI SANAYVE T CARET ANONM
SONKAR (ASIL) İNŞ.NAK TEM SAN VE TİC LTD ŞTİ
DİLEK ECZADEPOSU İTH.İHR.TİC.AŞ.VASITALI İLAÇ DAĞITIMI
ZM MEKANİK TES. İNŞ. TAH. TİC. SAN.LTD.ŞTİ.
Yukarıda ki firmalar başta çok sayıda farklı firma büro memuru alımı yapacaktır.

NASIL BAŞVURULUR

İŞKUR üzerinden yayımlanan bin 260 kişilik büro memuru ilanına başvuru yapacak olan adayların İŞKUR şube ve müracaat merkezlerinden illerinde büro memuru alımı olup olmadığını sorgulayacak olan adaylar oradan başvurabileceği gibi yine aşağıda ki linkten de başvuru yapabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267
DİĞER İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER