İŞKUR alımları listesi, tüm illerde memur alımları

İŞKUR üzerinde yayınlanan memur alım ilanlarının sıralı tam listesi. Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan İŞKUR alım ilanları kapsamında çeşitli illerde istihdam edilmek üzere personeller göreve alınacak. Memur alımı için başvuru yapacak adayların başvuru süresi içerisinde İŞKUR internet sitesi üzerinden prosedürleri yerine getirmesi gerekiyor.

İŞKUR alımları listesi, tüm illerde memur alımları

İŞKUR üzerinde yayınlanan memur alım ilanlarının sıralı tam listesi. İŞKUR mayıs ayı memur alımları kapsamında çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında görevlendirilmek üzere personeller istihdam edilecek.

İŞKUR ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinde yayınlanan aşağıdaki alım ilanlarının numarasını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx sayfasına giriş yaptıktan sonra İlan No kısmına yazmanız gerekiyor. İlan numarasını İŞKUR'a yazıp ara butonuna bastıktan sonra ilgili iş ilanı ile karşılaşacaksınız. Doğrudan bağlantı verilememesinin nedeni ne zaman tıkladığınıza bağlı olarak ilgili iş ilanının yayından kaldırılmış olabileceğidir. Bu nedenle ilan numarasıyla arama yapmak daha etkin sonuç verecektir

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 07:13

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE