İŞKUR 103 Bin Personel, İşçi ve Memur Alımı İlanı ile Türkiye Geneli Başvuru Alıyor.

Türkiye geneli 81 il ve ilçede kamuya, özel firmalara yayımlanan iş ilanları ile çok sayıda işçi, memur ve personel alımı yapılacak. İŞKUR personel alım ilanları 31 Temmuz tarihi itibari ile 103 Bin oldu. Başvuru şartları başvuru tarihileri ve detaylar neler?

İŞKUR 103 Bin Personel, İşçi ve Memur Alımı İlanı ile Türkiye Geneli Başvuru Alıyor.

Kamuda ve özel firmaların personel ihtiyacının giderilmesi için yayımlanan personel alım ilanlarına yenileri eklendi. İŞKUR Türkiye genelinde yayımlanan personel alım ilanlarında 31 Temmuz tarihi itibari ile 103 Bin'i geçti. Kamuda TYP alımları, özel firmaların personel ve işçi ihtiyacının giderilmesinde önemli rol üstlenen Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesinde personel aramaların yapılmasının kolaylaşması için arayüzü de yenilendi. Başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler?

İŞKUR 103 BİN PERSONEL ALIMI YAPACAK!

İŞKUR e-şube üzerinden iş ve ilanlara başvuru yapmak için iş arayanlar sekmesinden yeni üyelik oluşturmak ve öz geçmiş eklemek gerekli olmakta. Adaylar personel alımlarında başvuru yapabilecekleri eğitim düzeyine göre bir çok meslek bulunmakta. Okur yazar seviyesinde bulunan 18 Yaşını tamamlamış adaylar, Genel Beden İşçisi başvurularına başvuru yapabilirler. 26 Bin'i geçkin beden işçisi alımı sürmekte. Lise mezunu olan adaylar için ise güvenlik görevlisi alımları yapılmakta. Diğer meslek gruplarında büroda çalışmak isteyenler için büro memuru, muhasebeci gibi meslekler bulunuyor.

BAŞVURULAR;

Adaylar başvuru yapacakları iş ilanların genel ve özel başvuru şartlarını incelemeleri ve başvuru şartlarına uyan ilanlara başvuru yapması gerekmekte. İŞKUR iş ilanlarına aşağıdaki bağlantıdan erişebilirisiniz.

İlanalara erişmek için: https://goo.gl/DV8eWj

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayça
Ayça - 3 yıl Önce

Bu kadar açık iş ilanı var da millet neden işsiz

aysun küçük sari
aysun küçük sari - 3 yıl Önce

üç çocuk annesiyim okutmaya çalışıyorum ama iş bulamıyorum ensemde dayımda yok işede giremedim çocuklar ım üçüde lisede yardım edin nolur ev temizliğe gitmekten yoruldum kimsem yok zordayım

murat Tokuş
murat Tokuş - 3 yıl Önce

Şu an işsizin iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Songül hizarci
Songül hizarci - 3 yıl Önce

İş ariyorum

SIRADAKİ HABER