İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alıyor! Kimler Başvuru Yapabilir

Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile ilan ettiği duyuru da şubelerde görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi alımı yaptığını duyurdu. Kimler başvuru yapabilir.

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alıyor! Kimler Başvuru Yapabilir
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan Türkiye İş Bankası açık pozisyonları için aralıklarla memur ve personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Yine tüm bankalar şubelerde ve genel müdürlüklerde istihdam etmek üzere güvenlik görevlisi alımı ilanı yayımlamaktadır.

Türkiye İş Bankasının resmi internet sitesinde yer almakta olan iş'te kariyer, açık pozisyonlar bölümü aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında Türkiye İş Bankasının farklı illerde istihdam etmek üzere güvenlik görevlisi alımı yaptığı görülmektedir. Peki Türkiye İş Bankası güvenlik görevlisi alımı hangi iller için yapılacak, aranacak şartlar nedir ve detaylar nedir?

ARANAN ŞARTLAR

• Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
• 5 Haziran 1989 ve sonrasında doğmuş olmak,
• İstanbul, Ağrı, Denizli, Erzurum ve Hakkari illerinde
ikamet ediyor olmak,
• Askerlik görevini tamamlamış olmak,
• Geçerlilik süresi 5 Haziran 2018 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olmak,
• Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,
• En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak,
• Boyu en az 175 cm. olmak,
• Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,
• Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,
• Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)

ALIM YAPILACAK İLLER ve BAŞVURU

Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Peki alım yapılacak iller nedir? Buna göre alımlar İstanbul, Ağır, Denizli, Erzurum ve Hakkari illeri için yapılmakta olup adayların aşağıda ki link aracılığı ile 29 Mayıs 2017 tarihine kadar müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/2yX3I6
TÜM BANKA İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE